دومین جشنواره شنای دانش آموزی در اوز برگزار شد

دومین جشنواره شنای دانش آموزی ویژه پسران و به مناسبت هفته وحدت و روز دانش آموز در اوز یرگزار شد.

به گزارش روابط عمومی تیم فعالیت های آبی گِراشِنا، دومین جشنواره شنای دانش آموزی زیر نظر اداره ورزش و جوانان ،آموزش و پرورش شهرستان اوز و به میزبانی تیم فعالیت های آبی گِراشِنا روز پنجشنبه ۹۸/۸/۲۳ بین دانش آموزان اوز و گراش در استخر شهرداری اوز برگزار گردید.

این مسابقات با حضور ۱۰۵ شرکت کننده از ۲۰ مدرسه ( اوز: بهروزیان، زارع،محمود زاده،آیت کوره،قلات،امیری نژاد، خضری، شمسی زاده، پویش و   گراش: شهید بهزادی، شهید رامیارپور، پیام آوران، مهر سلیمی، سعادت، برادران قاسمی، فرامرزی، شاهد، مهد کودک غدیر، مهد کودک فرهنگ ،مهد کودک هرمز)  در ۱۰ رده کلاسی و با حضور خانم مساح کارشناس تربیت بدنی اداره کل آموزش و پرورش استان فارس، آقایان شاه حسنی و ملکی معاونین و آقای فراشبندی کارشناس اداره آموزش و پرورش اوز صورت پذیرفت.

قضاوت این مسابقات برعهده آقایان: سرداور محمد مهرابی ، وقت نگهداران یعقوب وفایی فرد و مرتضی کارگر ، منشی:  قاسم جنگجو، علیرضا قنبرپور و خلیل آذرافروزی بود.  همچنین  مهوی صادق فرد، امیرحسین رشیدی، موسی جنگجو ، آرش روزافزا و صادق پورشمسی نیز در این امر همکاری لازم را با کادر داوری داشتند.

در پایان به نفرات اول تا پنجم هر رده  حکم و مدال و به تمامی شرکت کنندگان گواهی شرکت در جشنواره تعلق گرفت. همچنین ۶ نفر از شرکت کننده گان ( ۳ نفر از اوز و ۳ نفر از گراش)  به عنوان شناگران با اخلاق معرفی و مورد تقدیر قرار گرفتند.

مقام های کسب شده توسط شناگران به شرح ذیل اعلام شد:

کلاس نهم:

مقام اول: عبدالمجید برنا از مدرسه بهروزیان

مقام دوم: رضا بیرمی از مدرسه محمود زاده

مقام سوم: محمد معتمدی از مدرسه برادران قادری

کلاس هشتم:

مقام اول: مهدی امتی از مدرسه سعادت

مقام دوم: دانیال دهقان زاده از مدرسه شاهد

مقام سوم: محمد ابراهیم آتشی از مدرسه شاهد

کلاس هفتم:

مقام اول: محمد رضا جنگجو از مدرسه شاهد

مقام دوم: سامی ملایی از ودرسه بهروزیان

مقام سوم: رائد عبداللهی از مدرسه برادران قاسمی

کلاس ششم:

مقام اول: محمد هادی جنگجو از مدرسه فرامرزی

مقام دوم: فرشید اکبریان از مدرسه شاهد بهزادی

مقام سوم: عبدالفتاح شمسیان از مدرسه زارع

کلاس پنجم:

مقام اول:  عبدالکریم تارتاران از مدرسه خضری

مقام دوم: امیر حسین باقرزاده از مدرسه شهید بهزادی

مقام سوم: سینا سمیعی از مدرسه شمسی زاده

کلاس چهارم:

مقام اول: میلاد آهنی از مدرسه پیام آوران

مقام دوم: صالح حیدری از مدرسه زارع

مقام سوم: محمد حسین بلبلی از مدرسه شهید رامیارپور

کلاس سوم:

مقام اول: رضا جمالی از مدرسه مهر سلیمی

مقام دوم: پوریا هرمی از مدرسه پویش

مقام سوم: عبدالله هنری از مدرسه پویش

کلاس دوم:

مقام اول: مرصاد هرمی از مدرسه خضری

مقام دوم: محمد یاقوتی از مدرسه زارع

مقام سوم: علی منفرد از مدرسه عظیمی

کلاس اول:

مقام اول: محمد هادی تاج بخش از مدرسه مهرآوران

مقام دوم: محمد حسین اکبریان از مدرسه پیام آوران

مقام سوم: آرتا قاضی زاده از مدرسه زارع

زیر هفت سال:

مقام اول: ابوالفضل حسینی فرد از کودکستان غدیر

مقام دوم: ماهان تاج بخش از مهد کودک فرهنگ

مقام سوم: مبین ایزدی از مهد کودک هرمز

00

گالری عکس

گالری عکس1 عکسنوشته شده توسط اپراتور سایت در شنبه, ۲۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۳:۲۹ ب.ظ

دیدگاه