جشنواره استعدادیابی تنیس روی میز با حضور ۱۳۰ نفر از دانش آموزان پیش دبستانی شهر اوز برگزار شد

اولین جشنواره استعدادیابی تنیس روی میز اوز با حضور ۱۳۰ نفر از دانش آموزان پیش دبستانی شهر اوز مورخه ۲۱ ابان ماه ۹۸ برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیأت تنیس روی میز شهرستان اوز :

نوشاد نوشادی، سرمربی و مسئول کمیته فنی تنیس روی میز گفت: به همت هیأت تنیس ، اداره ورزش و جوانان و با همکاری اداره آموزش و پرورش این شهرستان ، اولین جشنواره استعدادیابی تنیس روی میز با حضور ۱۳۰ نفر از دانش آموزان مقطع پیش دبستانی اوز مورخه ۲۱ آبان ماه برگزار شد.

نوشادی افزود: این جشنواره با هدف کشف استعدادهای برتر بین سنین ۵ تا ۷ سال برگزار گردید و نفرات برتر در این گزینش برای ثبت نام و یادگیری معرفی میشوند. سرمربی تنیس اضافه کرد: کودکان در سه تست ” تمرکز روی توپ ، کنترل توپ و دوی سرعت ” بر حسب ثانیه مورد ارزیابی قرار گرفتند و بر اساس شرایط مساعد فیزیکی ، هوشی و سرعتی انتخاب و در صورت علاقمندی به این رشته ورزشی ثبت نام و تحت آموزش قرار خواهند گرفت.

 

عبدالخالق امینی خیّر نیکوکار تالار مجهز نادی تنیس و حامی این برنامه اظهار داشت: با توجه به امکاناتی که در تالار جدید التاسیس تنیس روی میز اوز مهیا شده ، خانواده ها باید از این فرصت استفاده کرده و فرزندان خود را به سمت این ورزش مفرح سوق دهند. وی همچنین ابراز امیدواری کرد که تا سال آینده تنیس باز حرفه ای نونهال در اوز داشته باشیم.

مرضیه ذهبی نایب رئیس هیات تنیس بانوان و علی قاری مربی بازیکنان مبتدی و کمک مربی بزرگسالان به اتفاق برگزارکنندگان این برنامه بودند .ذهبی جشنواره استعدادیابی دانش آموزان دبستانی را هفته آینده مورخه ۲۶ آبان ماه اعلام کرد.

 

شایان ذکر است : آغاز برنامه با اجرای سرودهای بسیار زیبا توسط کودکان پیش دبستانی های کرانی و سعادت جلوه خاصی به این برنامه بخشیده بود.

در حاشیه این مراسم ، مدیران پیش دبستانی و مدارسِ کرانی ، سعادت ، پیش دبستانی نور و موسسه خلاقیت، خانمها فتحیه فتحی ،فریبا نامدار، مکیه خادمپور و آنیتا تیرزن از برگزاری این جشنواره ابراز خشنودی کرده و پیشنهادات سازنده خود مبنی بر برگزاری هر چه بهتر این برنامه ها ارائه دادند.

هیات تنیس روی میز شهرستان اوز نهایت تشکر و قدردانی از ، مدیران ، مربیان ، اولیا و سایر دست اندرکاران این مدارس جهت همکاری را دارد.

فایزه رضائی /روابط عمومی هیات تنیس روی میز شهرستان اوز ۲۱ آبان ماه ۹۸

00

گالری عکس

گالری عکس1 عکسنوشته شده توسط اپراتور سایت در چهارشنبه, ۲۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۶:۳۹ ق.ظ

دیدگاه