برگزاری جشنواره استعدادیابی پینگ پنگ در تالار نادی تنیس شهرستان اوز

اعضای هیئت تنیس روی میز شهرستان اوز، جهت برگزاری دوره نخست مرحله استعداد یابی پینگ پنگ دختر و پسر رده سنی خردسال و نونهال، صبح روز شنبه ۱۸ آبان ۹۸ در اداره آموزش و پرورش اوز حضور یافتند.

پس از انجام هماهنگی های لازم با محمد شاحسنی معاونت بهداشت و ورزش و محمد تقی فراشبندی کارشناس تربیت بدنی این اداره، اعضا با حضور در پیش دبستان های سعادت ،کرانی، آفرینش، مهدقرآن نور و موسسه خلاقیت با تعدادی از مدیران این مهدکودک ها و مدارس ابتدایی جهت شرکت در این جشنواره هماهنگی لازم صورت گرفت.

به گفته نوشاد نوشادی سرمربی و مسئول فنی کمیته تنیس روی میز ، جشنواره استعداد یابی تنیس روی میز زیر نظر هیئت پینگ پنگ ، اداره ورزش و جوانان و با همکاری آموزش و پرورش اوز برگزار میگردد.

مرضیه ذهبی نایب رئیس هیئت تنیس روی میز بانوان زمان برگزاری این جشنواره را از ساعت ۹ صبح سه شنبه مورخه ۲۱ آبان برای پیش دبستانی ها و یکشنبه آینده ۲۶ آبان برای دبستانی ها اعلام کرد.

عبدالخالق امینی توجه به امر استعداد یابی در رده های سنی پایه از اولویت های اصلی این هیئت دانست به گفته وی ، این حرکت می‌تواند نشانگر یک آینده خوب برای پینگ پنگ اوز باشد.

فایزه رضائی / ۱۸ آبان ماه ۱۳۹۸

00

گالری عکس

گالری عکس1 عکسنوشته شده توسط اپراتور سایت در یکشنبه, ۱۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۶:۱۳ ق.ظ

دیدگاه