بیست و یکمین همایش بزرگ پیاده روی همگانی با شعار: “سلامت خود را با ورزش بیمه کنید” در شهرستان اوز برگزار شد

به مناسبت گرامیداشت هشتاد و چهارمین سالروز تاسیس بیمه ایران، هیئت ورزشهای همگانی، اداره ورزش و جوانان با حمایت شرکت خدمات بیمه ای خانه امن فارس نمایندگی بیمه ایران شهرستان اوز با شعار : “سلامت خود را با ورزش همگانی بیمه کنید” ، اقدام به برگزاری پیاده روی همگانی نمود.

 

این همایش با حضور بیش از ۳۰۰ نفر از علاقمندان به ورزش پیاده روی مورخه ۱۷ آبان ماه ۱۳۹۸ رأس ساعت ۶:۰۰ بامداد از مقابل اداره ورزش و جوانان با پیمودن حدود ۴ کیلومتر مسیر در مدت زمان ۴۰ دقیقه انجام شد . طول مسیر به سمت میدان محمدی، میدان انقلاب، میدان نون والقلم و میدان تائب اوزی بود شرکت کنندگان در میدان تائب به اجرای نرمش صبحگاهی با محوریت سید یوسف حسینی ریاست محترم اداره ورزش و جوانان پرداختند.

 

پس از استقرار در مکان بیمه ایران، تلاوت کلام الله مجید توسط سلمان قایدی کارمند بیمه ، پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران و آهنگ اختصاصی بیمه ایران با صدای سالار عقیلی آغازگر برنامه ها بود.

 

محمد صادق قاسمی ، مجری برنامه پس از عرض خوشامدگویی و تشکر از حامی همایش این ماه و حاضرین در مراسم ، تریبون را در اختیار عبدالرزاق افسری مدیر مسئول نمایندگی بیمه ایران شهرستان اوز نهاد.

 

افسری سخنان خود را با سروده بسیار زیبایی در وصف پاییز ، پاییز زیبا ! پاییز رنگارنگ این فصل زیبای عاشقی آغاز نمود. مدیر بیمه ادامه داد : سلام سحرخیزان ، درود ورزشکاران ، زنده دلان ، صبحتان شاد ، دلتان گرم از آفتاب امید! ذهنتان پر از افکار ناب و پاک ،روزتان پر از شادی های بی علت …

وی حضور شرکت کنندگان در بیست و یکمین همایش پیاده روی ورزشهای همگانی را خوشامد گفت ؛ و تقدیر و تشکر خود را نثار گردانندگان و تدارک دیدگان همایش جمعه های پیاده روی به ویژه فرید نامی و فایزه رضائی مسئولین این ورزش نمود.

افسری در ادامه سخنان خود اشاره به مناسبت های ماه آبان ( روز فرهنگ عمومی ، روز نوجوان ، روز دانش آموز ، جشن آبانگان ، روز کوروش بزرگ ، جشن میانه پاییز ، روز کتاب و کتابخوانی و … به ویژه ۱۷ آبان ماه این روز خاص ، روزی که بیمه از اختیار مطلق چند شرکت اَبَر قدرت زمان خارج شد و شرکت سهامی بیمه در کشور ایران تأسیس گردید. ایشان همچنین به آخرین دستاورد مهم بیمه ایران که ۱۵ آبان ماه ۹۸ رخ داده بود یعنی افتخار اعطای اولین گواهی قدمت توسط کمیسیون ملی یونسکو به این بیمه، اشاره نمود . بیمه ایران در میان ۳۵ شرکت بیمه ای کشور مقام نخست را دارا بوده و تکیه گاه صنعت در کشور می باشد به طوریکه شرکت های بیمه اذعان دارند منابع علمی، کاربردی ، و تکنیکی خودشان از این پیشکسوت بیمه گرفته اند.

 

اجرای موسیقی زنده سنتی و پاپ توسط هنرمندان معروف گروه موسیقی “دلنوازان ” اوز در فواصل برنامه ها گرمی بخش این گردهمایی بود.

 

اجرای مسابقه ادبی ورزشی توسط عزیز افسری و سلمان قائدی همراه با اهدای جوایز، معرفی کتابی اثر فرهاد ابراهیم پور توسط ایشان ، اهدای هدیه هایی از طرف بیمه ایران به دو تن از اعضای فعال هیئت ورزشهای همگانی محمد اسدی و احمد کریما به پاس خدمات خالصانه در سطح شهر از طرف بیمه ایران، اهدا جایزه به نوجوان دختر ۱۲ ساله مبینا رزمی به پاس تهیه کلیپ های این ورزش از طرف هیئت ورزشهای همگانی …بخش هایی از برنامه های این همایش بود.

 

عبدالعزیز خضری ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی اوز و دبیر ستاد نکوداشت مراسم جشن ارتقاء شهرستان اور : ضمن عرض تبریک ارتقاء و تشکر از صبوری مردم در طول این سالها ، از کسبه و اصناف اوز درخواست کرد که با آذین بندی و چراغانی سر درب مغازه ها به استقبال جشن مولود حضرت رسول (صلی الله علیه و سلم ) و جشن شهرستانی اوز بروند. وی با معرفی ۵ کمیته تشکیل شده جهت اجرای برنامه‌های جشن و تلاش آنان و زحمات فعالین اجتماعی تأکید کرد که مردم حضور حداکثری در این دو روز مهم داشته باشند. ایشان گفتند : این ارتقاء آسان به دست نیامده و جشن و شادی برای عموم مردم است پس همه با هم برای استقرار ادارات پسا ارتقاء نیز تلاش نماییم.

 

احمد خضری مدیر مسئول نشریه پسین اوز : دهم مهر ماه روز شهرستان شدن بخش اوز را که خواسته برحق مردم بود روزی به یاد ماندنی در تاریخ اوز دانست.وی اعلام کرد که تلاشها برای ارتقای روستای فیشور به بخش کماکان ادامه دارد.

 

هیئت کوهنوردی (همنوردان ) شهرستان لارستان مهمانان این همایش بودند.

 

ضیافت صبحانه به میزبانی خانه امن بیمه ایران در فضای دلنشین و روح نواز پایان بخش این همایش باشکوه بود.

 

فرید نامی مسئول هیئت ورزشهای همگانی و اعضای این مجموعه، زحمات حامیان ورزش های همگانی، اورژانس حوادث ۱۱۵ ، اعضای گروه دوستداران بهداشت محیط زیست اوز، مسئولین و شهروندان را بابت حضور و همراهی همیشگی ارج نهاده و خواهان شادکامی و نشاط عموم بوده و با استقبال از هرگونه انتقاد و پیشنهادی تلاش خود را برای پربارتر نمودن برنامه های ورزشهای همگانی دارند .

با اعلام از تریبون همایش : حامی پیاده روی همگانی یکم آذر ماه ۹۸ “انجمن خیریه سلمان فارسی “اوز خواهد بود.

فایزه رضائی نایب رئیس هیئت ورزشهای همگانی شهرستان اوز  ۱۷ آبان ۹۸

00

گالری عکس

گالری عکس1 عکسنوشته شده توسط اپراتور سایت در شنبه, ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۶:۱۱ ق.ظ

دیدگاه