حضور پینگ پنگ بازان جوان پسر شهرستان بستک در مسابقات تنیس روی میز به میزبانی شهرستان اوز

به گزارش روابط عمومی هیات تنیس روی میز شهرستان اوز، مسابقات پینگ پنگ جوانان پسر اوز و بستک مورخه ۱۶ آبان ۹۸ از ساعت ۱۵ الی ۱۹ در تالار نادی تنیس این شهرستان برگزار شد.

 

سرمربی و مسئول کمیته فنی تنیس روی میز اوز گفت: مسابقات تنیس روی میز آزاد جوانان پسر با برتری بازیکن مستعد بستک پایان یافت.

 

نوشاد نوشادی با اشاره به مسابقات دوستانه تنیس روی میز پسران اظهار کرد: مسابقات در مرحله آزاد با حضور ۲۰ بازیکن پینگ پنگ باز در یک جدول گروهی ادامه پیدا کرد و بعد از انجام بازی ها نفرات اول تا سوم جوانان پسر مشخص شدند.

 

سرمربی تنیس اوز : با اعلام نفرات برتر این دوره از رقابت ها افزود: عبدالرحمن راستگو از بستک ، علی قاری از اوز و میلاد خادم از اوز به عنوان نفرات اول تا سوم شناخته شدند.

 

نوشادی ضمن قدردانی از معصوم رنجبر و عبدالرحمن راستگو ،رئیس هیئت و مربی تنیس روی میز شهرستان بستک یادآور شد: اوز میزبانی رقابت های تنیس روی میز در رده های سنی مختلف را داشته که این نشان از توجه ویژه هیئت تنیس روی میز اوز به برگزاری رقابت های سالم است.

 

حسینی رئیس اداره ورزش و جوانان اوز ضمن خوشامد گویی به مسئولین و بازیکنان تنیس روی میز شهرستان بستک خطاب به بازیکنان جوان گفت: با آرزوی رشد و پیشرفت در عرصه بازی تنیس با تلاش و پشتکار بیشتر میتوانید به سطح مسابقات استانی برسید . در مقوله ورزش بحث رقابت نیست بحث رفاقت است.

وی با تشکر از رئیس و اعضای هیئت تنیس روی میز اوز ، خیّر نیکوکار تالار تنیس عبدالخالق امینی و برگزار کنندگان این دوره از مسابقات، علی قاری (مربی) و میلاد خادم ، ابراز امیدواری کرد که خانواده ها برای دورکردن فرزندانشان از هنجارهای اجتماعی آنها را تشویق به شرکت در رشته های ورزشی مورد علاقه شان نمایند.

 

در پایان حکم قهرمانی و جوایز نقدی به نفرات برتر اهدا گردید.

 

فایزه رضائی / ۱۷ آبان ۹۸

00

گالری عکس

گالری عکس1 عکسنوشته شده توسط اپراتور سایت در شنبه, ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۵:۲۴ ق.ظ

دیدگاه