ساخت خانه جوان در شهرستان اوز صورت میپذیرد

دکتر علی رضایی معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان فارس از ساخت خانه جوان با اعتبار دولتی در اوز در سال آینده خبر داد.

 

در  دیدار  معاون فرهنگی اداره کل و رزش و جوانان با مسئولین شهرستان اوز که امروز ۱۳ آبان برگزار شد، حسینی رئیس اداره ورزش و جوانان اوز گفت: علاوه بر سمن سفیران تندرستی که به ثبت رسیده، سمن های زبان مادری، خیرین ورزشیار، طبیعت گردان جوان و اوقات فراغت در دست پیگیری و ثبت است که تا پایان سال به اتمام می رسد. وی ضمن سپاسگزاری از نیکوکاران که به حمایت از ورزش می پردازند از معاون فرهنگی و امور جوانان خواستار همکاری در ساخت خانه جوان برای سامان دادن به امور جوانان شد.

 

محمود محبی رئیس شورای شهر، مهندس کراماتی شهردار و فریبا صالحی نیز ضمن معرفی فعالیت های ورزشی و جوانان اوز مواردی را مطرح کردند.

 

دکتر رضایی ضمن یادآوری خاطراتی که به همراه تیم سلمان جهرم در مسابقه با اوزجوان داشته است و تبریک ارتقای اوز به شهرستان، گفت: مشارکت های اجتماعی و فعالیت های سازمان مردم نهاد در اوز به مراتب از بسیاری از شهرستان های باسابقه و با جمعیت بالای ۱۰۰ هزار نفر بیشتر است و مردم اوز ثابت کرده اند لیاقت هر حمایتی دارند زیرا غیرت، همت و فهم و شعور خود را به اثبات رسانده اند.

 

معاون فرهنگی افزود: با توجه به فعالیت سازمان های مردم نهاد که در بخش ورزش و جوانان در این شهرستان فعالیت می کنند پس از استقرار فرماندار در اوز، موافقت ساخت خانه جوان زده می شود تا با استفاده از اعتبارات استانی و شهرستانی این خانه ساخته شود.

 

دکتر رضایی آمادگی اداره کل ورزش و جوانان برای تامین منابع مالی برگزاری جشنواره استانی با مدیریتسفیران تندرستی در اوز را اعلام کرد و افزود: تلاش می شود با اطلاع رسانی گسترده علاوه بر مشارکت جوانان استان بازتاب خوبی داشته باشد. وی گفت: معاونت فرهنگی پیگیر امور جوانان است و وام ازدواج از ۵ میلیون به ازای هر نفر به ۳۰ میلیون تومان افزابش یافته و برای کارآفرینی جوانان عضو سمن ها تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان پرداخت می شود. دکتر رضایی در پایان افزود: فعالیت بانوان در ورزش در حوزه معاون فرهنگی و امور جوانان نیست اما پیگیر این مورد خواهد بود.

 

در پایان شرکت کنندگان از زمینی که برای ساخت خانه جوان در نظر گرفته شده است، بازدید کردند و برای شرکت در همایش آسیب های اجتماعی عازم دانشگاه آزاد اسلامی اوز شدند.

 

دکتر رضایی که به اتفاق کشتکار رئیس گروه مشارکت های اجتماعی اداره کل ورزش و جوانان به اوز آمده بودند در نشستی با حضور راهپیما معاون بخشداری، شهردار، رئیس و مدیر روابط عمومی اداره ورزش و جوانان، محبی رئیس و صالحی دیگر عضو شورای شهر، رئیس دانشگاه آزاد، مدیر مسئول اوز امروز و جهاندیده و صدیقی از اعضای سمن سفیران تندرستی شرکت کردند.

منبع: سایت خبری اوز امروز

00

گالری عکس

گالری عکس1 عکسنوشته شده توسط اپراتور سایت در شنبه, ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۵:۰۸ ق.ظ

دیدگاه