بازدید دانش آموزان پایه پنجم دبستان غیر انتفاعی پسرانه پویش از اداره ورزش و جوانان شهرستان اوز

با شروع هفته تربیت بدنی و به منظور آشنایی دانش آموزان به اهمیت و اثرات ورزش در زندگی فردی و اجتماعی، جمعی از دانش آموزان پایه پنجم دبستان پویش به همراه حمید نوروزی، معلم مدرسه و فایزه رضائی، نایب رئیس هیئت ورزش های همگانی اوز، با حضور در اداره ورزش و جوانان با سید یوسف حسینی رئیس این اداره دیدار کردند.

 

حسینی، رئیس اداره ورزش و جوانان، در حاشیه این دیدار ضمن تشریح مسئولیت های کارمندان خدوم و متعهد این مجموعه، فرشید فقیهی پور ،مسعود کمالی و نورالهدی بیگدلی در مورد اهمیت و نقش ورزش و پرداختن به آن درطول زندگی،تربیت صحیح جوانان و دانش آموزان نوجوان مهر تاییدی بر تشکیلات تربیت بدنی زد.

 

رییس اداره ورزش و جوانان با اشاره به همت خیرین و نیکوکاران این منطقه در ساخت و تاسیس سالن های چند منظوره و تخصصی ورزش و تعامل ویژه مدارس با اداره ورزش و جوانان و پتانسیل های موجود در دانش آموزان شهرستان اوز و روستاهای اطراف در زمینه های مختلف ورزشی عامل پیشرفت دانش آموزان در زمینه ورزش است.

سید یوسف حسینی کارشناس ارشد مدیریت تربیت بدنی از بهمن ۸۹، مسئولیت نمایندگی اداره ورزش و جوانان را با وجود اینکه هیچگونه اعتبارات مالی ثابتی نداشته است عهده دار و بدون چشمداشت و دور از هرگونه حاشیه به ترویج فرهنگ تربیت بدنی و توسعه ورزش می اندیشد و در اعتلای ورزش اوز و توابع از هیچگونه تلاشی فرو گذاری نکرده است.

دانش آموزان با بازدید از سالن ریاست، سالن گردهمایی، اتاق های حسابداری و بیمه و روابط عمومی، زمین چمن و آشنایی با عملکرد این مجموعه پس از پذیرایی به مدرسه بازگشتند.

منبع: سایت خبری پیام دانش اوز

00

گالری عکس

گالری عکس1 عکسنوشته شده توسط اپراتور سایت در جمعه, ۱۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۸:۲۰ ق.ظ

دیدگاه