تقدیر از خدمات رئیس و کارکنان اداره ورزش و جوانان اوز به مناسبت هفته تربیت بدنی

به مناسبت هفته تربیت بدنی و تقدیر از خدمات رئیس و کارکنان ورزش و جوانان اوز، آتش فراز بخشدار اوز به اتفاق اعضای شورا و مسئولین با آنان دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان اوز، در این دیدار ابتدا آتش فراز بخشدار  اوز  و محبی رئیس شورا ی شهر ضمن تبریک هفته تربیت بدنی از خدمات رئیس اداره و کارکنان تقدیر کردند.

جعفر راستگو نائب رئیس شورای اسلامی در ادامه گفت: با توجه به اینکه میزان ورزشکاران در کشور به دلایل مختلف از جمله روی آوردن جوانان و نوجوانان به بازی های کامپیوتری ، این اداره تاکنون توانسته در جذب و علاقه مندی فرزندانمان به ورزش بسیار خوب عمل کند.

معصوم نژاد رئیس اتاق اصناف نیز پس از  تبریک این هفته از پیشینه اداره ورزش و جوانان در اوز گفت و افزود: اداره ورزش و جوانان در اوز قدمت ۵٠ ساله دارد به صورتی که در گذشته در خانه ای که به این منظور مشخص شده بود میله های بارفیکس، میز تنیس روی میز و چند وسیله دیگر قرار داشت که ما بعد از مدرسه برای گذراندن اوقات قراغت خود به انجا مراجعه میکردیم.

عطوفت رئیس اداره ابفا نیز ضمن تبریک این هفته گفت: تا جایی که بتوانیم با اداره ورزش همکاری می‌کنیم.

 

 

در پایان سید یوسف حسینی ضمن تشکر از حضور میهمانان از آمارهای بیمه ورزشی ورزشکاران و میزان مشارکت بانوان در این امر و همچنین هیئت ها و سمن های فعال اوز گفت و افزود:  ما تا کنون تنها در بخش ورزش فعالیت داشتیم ولی طی یک سال اخیر با ثبت سمن سفیران تندرستی توانسته ایم در بخش جوانان نیز  شروع به فعالیت کنیم. برگزاری دو برنامه حرکات اصلاحی در دختران گواه این موضوع است.

به تازگی با همکاری سمن پایه های احداث خانه جوان را در اوز  برنامه ریزی کرده ایم که در همین راستا از دکتر رضایی معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان فارس در ماه جاری دعوت به عمل آمده تا کلنگ احداث این خانه زده شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان از نیکوکاران و انجمن نواندیشان در تامین برخی از هزینه های ورزش سپاسگزاری کرد.

منبع: سایت خبری اوز امروز

00

گالری عکس

گالری عکس1 عکسنوشته شده توسط اپراتور سایت در پنج شنبه, ۰۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۵:۱۲ ق.ظ

دیدگاه