مسابقات والیبال بانوان نوجوان به مناسبت هفته دفاع مقدس و به میزبانی شهرک توحید و کهنه برگزار شد

مسابقات والیبال بانوان نوجوان به مناسبت هفته دفاع مقدس به میزبانی شهرک توحید و کهنه در سالن ورزشی فردوس برگزار شد.

به گزارش فاطمه لطافت روابط عمومی هیات والیبال اوز و به نقل از مژگان شفایی نایب رییس هیات والیبال و ناظر این دوره مسابقات نوجوانان با حضور ۷ تیم در تاریخ ۲۸ و ۲۹ شهریور ۹۸ به میزبانی شهرک کهنه برگذار شد.

تیمهای شرکت کننده اعم از: فراز لار، اتحاد کهنه وشهرک(الف)، اتحاد کهنه و شهرک (ب)، ستارگان فیشور(الف)، ستارگان فیشور(ب)، نفت اوز، کوره در دو گروه A و B به رقابت پرداختند که در نهایت تیم های  اتحاد کهنه و شهرک (الف). کوره. ستارگان فیشور(الف) و نفت اوز به دور بعد راه یافتند.

در پایان مقام های کسب شده توسط چهارتیم راه یافته به دور بعد پس از برگزاری چهار رقابت تنگاتنگ و پر هیجان به شرح ذیل اعلام شد :

مقام اول: ستارگان فیشور(الف) به مربی گری سمیره حقیقت و کمک مربیگری مرضیه قادر پور

مقام دوم: نفت اوز به مربی گری  مسعود نیا و کمک مربیگری  شبنم رجایی

مقام سوم:کوره به مربی گری زینب نصر و کمک مربیگری صفیه علوی

قضاوت این بازیها به عهده خانم ها خدیجه غیبی، نسرین پیلتن و هدی بیگدلی بوده است و عزیزانی از شهرک کهنه که برای این دوره ازمسابقات کادر داوری را همراهی کرده اند خانم ها فروزان صالحی. الهام صالحی. سنا جانی. فاطمه حاتمی و پروین محمودی بودند که خط نگهداری و نویسندگی این مسابقات را برای اولین بار تجربه کردند.

 

پدیده ی این دوره از بازی ها تیم ستارگان فیشور (ب) بودند که با بازیکنانی زیر ۱۰ الی ۱۱ سال در این مسابقات شرکت داشتند که با تلاش و روحیه ی جنگندگی که مربیان این تیم در بازیکنان تزریق کرده اند بازی دلچسبی را ارایه داده اند .

هیات والیبال اوز کمال تقدیر و تشکر از برگذار کنندگان مسابقات نوجوانان توحید کهنه از جمله عبدالله رفیعی ،مینا مرادی،مروه محمدی، محبوبه اسدی، افسانه اسدی ، شورای فرهنگی ورزشی فردوس و بقیه دست اندرکاران این مسابقات و همچنین از داوران گرامی و مربیان و سرپرستان عزیز دارد.

اسامی بازیکنان تیم ستارگان الف فیشور:  کوثر عزیزی(کاپیتان)، یمنا بخشور، مبینا عزیزی، حدیث شریفپور، لاوین اسدی، یسنا عبدی، مریم عزیزاده، زینب صبور، هانیه عزیزاده، انفال رائی، سارینا نوروزی، فاطمه شریفپور(لیبرو)

00

گالری عکس

گالری عکس1 عکسنوشته شده توسط اپراتور سایت در یکشنبه, ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۹:۱۲ ق.ظ

دیدگاه