تیم فوتسال بلوکی اوز بر سکوی قهرمانی مسابقات زیر ۱۲ سال

مسابقات فوتسال نونهالان زیر۱۲ سال، گرامیداشت هفته دولت که به میزبانی اوز برگزار شد با قهرمانی تیم بلوکی اوز به پایان رسید.

این مسابقات با شرکت ۱۲ تیم: بلوکی الف اوز، شاهین فیشور، شهید جعفریان کهنه الف، بلوکی ب، نفت اوز، مربوطی کهنه، شاهین عماد شهر، شهید جعفریان کهنه، آیت کورده، مشعل فیشور، شمس اوز و محلچه در ۲ گروه از ۱۱ شهریور در سالن میر احمدی اوز آغاز شد.

 

۴ تیم بلوکی اوز، آیت کوردده، شهید جعفریان کهنه و محلچه به مرحله نمه نهایی راه یافتند که در مسابقه رده بندی تیم شهید جعفریان کهنه توانست با نتیجه ۴ بر یک بر تیم محلچه پیروز شده و به مقام سوم برسد.

تیم های بلوکی الف اوز و آیت کورده نیز در ساعت ۱۲ ظهر ۲۰ شهریور در سالن میر احمدی اوز به مصاف هم رفتند که علیرغم حملات تیم کورده، تیم بلوکی اوز در نیمه اول با کارگروهی بهتر و استفاده از موقعیت ها توانست با گل های آروین بناری و مسعود فداکار( ۲گل) با نتیجه ۳ بر صفر به پیروزی برسد.

 

در نیمه دوم که تیم آیت کورده بازی را از دست رفته می دید حملات گسترده خود را آغاز کرد و توانست با زدن ۲ گل امید به برگشت را در دل هواداران و بازیکنان زنده کند اما در یک ضد حمله تیم بلوکی توانست با زدن گل چهارم نتیجه را ۴ بر ۲ کند. در ادامه بازی، دروازه بان کورده نیز به جمع مهاجمین پیوست و با زدن یک گل اختلاف گل را به یک رساندند اما زمان اتمام ۱۵ دقیقه مفید توسط حسین خوشابی و پویا سلامی داوران مسابقه اعلام شد تا تیم بلوکی به عنوان قهرمان این دوره از مسابقات معرفی شود.

 

حضور جمع زیادی از اعضای خانواده بازیکنان از اوز و کورده و تشویق بازیکنان  در این مسابقه چشمگیر بود. آتش فراز بخشدار، محمود محبی رئیس شورای شهر، سید یوسف حسینی رئیس اداره ورزش و جوانان، نمایندگان اصحاب رسانه، آجی مزرعی و محسن مهرآوران نمایندگان انجمن نو اندیشان و مربیان و سرپرستان تیم ها از نزدیک این دیدار ار به تماشا نشستند.

در مراسم اختتامیه مهرداد پیشداد ضمن تشکر از حضور مسئولین، خانواده ها و علاقه مندان ایجاد شور ونشاط را از شعارهای این مسابقات بر شمرد و از کیفیت فوتسال بازیکنان و نظم و انضباط مربیان و سرپرستان به نیکی یاد کرد.

 

عناوین این دوره از مسابقات که از سوی برگزار کنندگان شامل: عبدالله طیوری، عبدالله شریف نژاد و محمد شمس انتخاب شده بودند،  به شرح زیر اعلام شد:

 

*بهترین بازیکن: ایلیا صحرانورد از بلوکی اوز

*بهترین دروازه بان: آریا بناری از بلوکی اوز

 

*پدیده مسابقات: محمد اکبری از شمس اوز متولد ۱۳۹۰

* آقایان مشترک گل: بلال احمدی از کهنه و امیر حسین شجاعی از محلچه با ۱۵ گل زده

*تیم اخلاق: محلچه

 

مقام سوم: شهید جعفریان کهنه الف

*مقام دوم: آیت کورده

* قهرمان مسابقات: بلوکی الف اوز

 

اسامی تیم قهرمان: آریا بناری، آروین بناری، مسعود فداکار، ایلیا صحرانورد، احسان حسین نیا، راشد فاطمی، محمد رفیع حاجیان. سرپرست: عبدالحمید پیشداد، مربی: محمد افلاکی نیا، مدیر تیم: عبدالرحیم بلوکی

 

منبع: سایت خبری اوز امروز

00

گالری عکس

گالری عکس2 عکسنوشته شده توسط اپراتور سایت در پنج شنبه, ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۵:۴۶ ق.ظ

دیدگاه