هیئت ورزشهای همگانی هفدهمین همایش پیاده روی صبحگاهی را در اوز برگزار کرد

هفدهمین همایش پیاده روی صبحگاهی توسط هیئت ورزشهای همگانی به میزبانی “هتل رستوران سنتی نریمان” اوز برگزار شد.

فایزه رضائی( روابطعمومی هیات ورزشهای همگانی اوز) :  هدف از برگزاری همایش های پیاده روی صبحگاهی ایجاد نشاط و و شادابی در بین خانواده ها و توسعه ورزشهای همگانی است و سپاس فراوان خداوند را که بار دیگر فرصت برپایی همایش پربار و باشکوه را به ما عطا نمود .

هفدهمین همایش پیاده روی سال ۹۸ به همت ورزش های همگانی ، اداره ورزش و جوانان به میزبانی هتل رستوران سنتی نریمان ( خانه تاریخی بهروزیان ) با شعار ورزش همگانی پشتوانه سلامت عمومی جمعه ۸ شهریور به صورت فوق برنامه ( قبل از آخرین جمعه پایان هر ماه ) به مناسبت اولین سالگرد افتتاح هتل رستوران نریمان برگزار گردید.

شرکت کنندگان ساعت ۶ بامداد پیاده روی را از جلوی اداره ورزش و جوانان آغاز و پس از پیمودن دو و نیم کیلومتر طول مسیر بلوار شهید رجایی ، میدان بادگیر و طی کردن مسیر خیابان ملت و خیابان طلایی در خانه تاریخی بهروزیان تجمع کردند.

پس از تلاوت قرآن توسط محمد سعید رضایی ، لیلا عزیزیان میزبان این ماه همایش پیاده‌روی به خوشامدگویی و بیان تاریخچه احداث خانه بهروزیان پرداخت .

وی عنوان کرد : طبقه پایین این امارت در زمان حکومت قاجاریه و طبقه بالای آن در دوران پهلوی ساخته شده و مرمت این بنا توسط عبدالله جانفدا انجام گرفته است .

 

فایزه رضائی نایب رئیس هیئت ورزشهای همگانی ، با قرائت متنی تشکر آمیز زحمات و خدمات خالصانه ۱۸ ساله بانوی بزرگوار محبوبه مساح، کارشناس متعهد و دلسوز ورزش و بهداشت اداره آموزش و پرورش اوز که برای پیشرفت و اعتلای ورزش و بهداشت مدارس شهر و منطقه از هیچ تلاشی فرو گزاری نکرده است را ستود .

رضائی ، محبوبه مساح را از افرادی برشمرد که تعامل بسیار خوبی با مردم و ورزشکاران داشته و علی رغم میل باطنی شان مجبور به ترک اوز و ادامه خدمت در شهر شیراز خواهد بود. مساح که خود نیز محزون از این رفتن است ضمن تشکر از مردم اوز عنوان نمود: همیشه خود را عضوی از شهروندان این شهر دانسته و صفا و صمیمیت و سخاوت آنان را ستوده و دل کندن از این جا را برای خود و خانواده اش بسیار دشوار میداند.

 

در ادامه، فایزه رضائی به اجرای مسابقه ضرب المثل های اوزی پرداخت که با استقبال خوب حضار مواجه شد.جوایز این مسابقه یک شب اقامت در هتل همراه با صرف صبحانه ، نهار و شام به سه نفر از برندگان بود.

وی برندگان این مسابقه را خدیجه جمشیدگان ، محمود شمسی و زینب ملکزاده اعلام نمود.

 

علاقمندانی که در این همایش پیاده روی حضور داشتند ۲۶۰ نفر از اقشار مختلف اعم مسئولین ، مردم (افراد مسن ، کودکان ، نوجوانان ،جوانان ) و ورزشکاران دوچرخه سوار بودند.

 

با اعلام از تریبون این همایش حامی پیاده روی همگانی آخرین ماه از فصل تابستان ( ۲۹ شهریور ) شرکت سایپا به مدیریت ابراهیم احمدی خواهد بود.

 

نگارنده : با پرسش از بانوان شرکت کننده در طول مسیر انگیزه حضور آنان را پرسیدم…

پاسخ بانوان : پیاده روی اول صبح و مشاهده افراد با روحیه پرشور و بانشاط ما را به وجد می آورد.

از دیگر شرکت کنندگان که خانوادگی حضور داشتند هدفشان از شرکت در پیاده روی را پرسیدم…

متفقا پاسخ دادند : پس از یک هفته خستگی و مشکلات ناشی از کارهای روزمره با شرکت در این برنامه شادی را به افراد خانواده تزریق میشود.

 

حضور پررنگ شهروندان ساکن دبی ، شیراز و بندرعباس و ابراز خرسندی آنان از حضور در این همایش و تشکر از فریدون نامی مسئول ورزش های همگانی که با کوشش فراوان سعی در برگزاری هر چه بهتر این مراسمات دارد، از دیگر نقاط قوت برنامه بود.

جا دارد در اینجا تشکری داشته باشیم از زحمات فریدون نامی مسئول ورزش های همگانی که چندین روز قبل از اجرای همایش هماهنگی های لازم را جهت هر چه بهتر برگزار شدن برنامه ها انجام می دهد.

 

زحمات مسئولین انتظامات و تدارکات هیئت ورزشهای همگانی در ایجاد برقراری نظم و امنیت و همراهی همیشگی پرسنل اورژانس ۱۱۵ بسیار چشمگیر و قابل تقدیر بود.

 

این مراسم با پذیرایی صبحانه به میزبانی هتل رستوران نریمان در حیاط ، طبقات بالا ، پایین و اتاق ها پایان پذیرفت.

00

گالری عکس

گالری عکس1 عکسنوشته شده توسط اپراتور سایت در شنبه, ۰۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۶:۱۳ ق.ظ

دیدگاه