تیم فوتسال بانوان نصر اوز نائب قهرمان مسابقات زیر ۱۷ سال استان فارس

در مسابقات فوتسال زیر ۱۷ سال دختران استان فارس  که  به میزبانی شهرستان داراب برگزار شد ، تیم فوتسال نصر اوز به مقام نائب قهرمانی بسنده کرد.

 

به گزارش مهرداد پیشداد رئیس هیئت فوتبال اوز، این مسابقات با شرکت ۷ تیم از استان فارس برگزار شد و  تیم های زاگرس مرودشت و رفیعی داراب از گروه ۱ و تیم های اهورا ممسنی و نصر اوز از گروه ۲ توانستند به مرحله حذفی راه یابند.

 

در مسابقاتی که صبح ۱۳ مردادماه برگزار شد، تیم های نصر اوز و رفیعی داراب توانستند به مسابقه فینال راه یابند و تیم های زاگرس مرودشت و اهورا ممسنی برای کسب مقام سومی به رقابت پرداختند.

 

در مسابقه پایانی نیز تیم رفیعی داراب با نتیجه ۶ بر صفر به پیروزی رسید و قهرمان شد و اوز به نائب قهرمانی بسنده کرد.

 

به گزارش مهرداد پیشداد، ناظران این مسابقات بازیکنان تیم منتخب استان را برای شرکت درانتخابی تیم المپیک برمی گزینند. وی اظهار امیدواری کرد که بازیکنان تکنیکی اوز برای شرکت در این تورنمنت انتخاب شوند.

مراسم استقبال از تیم فوتسال بانوان نصراوز نائب قهرمان المپیاد ورزشی فوتسال زیر ۱۷ سال استان باحضور جمعی از علاقمندان و خانواده های ورزشکاران با اهدای گل به بازیکنان و کادر مربیگری و پخش شیرینی برگزار شد .

اداره ورزش و جوانان اوز این موفقیت را به تمامی بازیکنان،مربی ، سرپرست تیم ،هیات فوتبال و جامعه ورزشی اوز تبریک گفته و آرزوی توفیق روز افزون برای یکایک این عزیزان را دارد.

منبع: سایت خبری اوز امروز

00

گالری عکس

گالری عکس1 عکسنوشته شده توسط اپراتور سایت در سه شنبه, ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۶:۳۵ ق.ظ

دیدگاه