مسابقات تنیس روی میز یادواره شادروان عبدالکریم تارتاران در اوز برگزار شد

 

مسابقات استانی تنیس روی میز، یادواره شادروان عبدالکریم تارتاران ۹ خرداد به میزبانی اوز در تالار تخصصی تنیس امینی اوز برگزار گردید.

 

به گزارش روابط عمومی هیات تنیس روی میز اوز، مسابقات تنیس روی میز اوز جام رمضان یادواره ورزشکار فقید مرحوم عبدالکریم تارتاران با رقابت تعدادی از علاقمندان این رشته مورخه ۹ خرداد ماه ۹۸ در تالار تخصصی تنیس روی میز اوز خیریه مرحوم حاج عبدالله امینی برگزار شد.

 

این دوره از پیکارها که به میزبانی هیئت تنیس روی میز اوز و با همکاری اداره ورزش و جوانان در رده سنی نوجوانان و جوانان برگزار شد .محمد حسن سبزواری از گراش عنوان نخست را از آن خود کرد ،عرفان شیردل از لار دوم شد و مهدی عسکری زاده از لار و هومهر مجیدی از بندرعباس بصورت مشترک مقام سوم را کسب نمودند.

 

سید یوسف حسینی رئیس اداره ورزش و جوانان ضمن تقدیر و تشکر از مسئولین ، مربیان ، سرپرستان، بازیکنان و خانواده های آنان و همچنین خانواده مرحوم عبدالکریم تارتاران ، برگزاری این مسابقات را یکی از بالاترین سطوح استانی معرفی و حضور تیم های استان هرمزگان و شهرهای همجوار را رونق بخش این دوره از مسابقات دانست.

وی همچنین از هیئت تنیس روی میز اوز که در طی مدت کوتاهی ترتیب برگزاری چند مسابقه مطلوب را در شهر اوز داده اند تشکر و قدردانی بعمل آورد.

 

حسینی ضمن تشکر از سخاوت و مناعت خیّر نیک اندیش عبدالخالق امینی سازنده این پروژه مهم ورزشی ،این مکان را مجهزترین و زیباترین در سطح استان معرفی و اظهار امیدواری کرد که این مکان موجب توسعه هر چه بیشتر ورزش تنیس روی میز اوز باشد.

 

به گفته یونس خادم مسئول کمیته فنی هیئت تنیس که مسئولیت برگزاری این مسابقات را هم به عهده داشت ،این دوره از بازی ها با حضور ۴۲ نفر شرکت کننده از شهرهای بندرعباس ، لار ، گراش و اوز حدود ۹۰ بازی در ۵ ساعت انجام گرفت.

خادم که دارنده مدرک درجه یک بین المللی تنیس روی میز است افزود:این بازی ها در سطح استانی برگزار شد و این نوع مسابقات برای رشد بازی تنیس بازیکنان که رنکینگ آسیا دارند مطلوب میباشد.

 

در پایان این رقابت ها از سوی هیئت تنیس روی میز اوز ، لوح تقدیر ، تندیس، یادبود و جوایز نقدی به نفرات برتر اهدا شد.

00

گالری عکس

گالری عکس1 عکسنوشته شده توسط اپراتور سایت در شنبه, ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۵:۵۷ ق.ظ

دیدگاه