شهرداری اوز در بین شش شهرداری برتر استان در زمینه تعامل ورزشی

طی جلسه ای که روز دوشنبه چهاردهم اردیبهشت ماه در محل سالن آزادی پارک آزادی شیراز با حضور دکتر رضایی معاونت عمرانی استانداری فارس ، دکتر افشین ملایی سرپرست فدراسیون ورزش های همگانی،کامیاب مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس، آلن پطروسیان مسئول کمیته دوچرخه سواری همگانی فدراسیون و جمعی از شهرداران و مسئولین ادارات شهرستانهای استان فارس برگزار گردید، از شش شهردار برتر در زمینه تعامل با ادارات ورزش و جوانان و توسعه زیر ساخت های ورزشی تقدیر گردید.

مهندس مسعود کراماتی که از بدو انتصاب برنامه های مدونی در زمینه توسعه زیر ساخت های ورزشی و توجه به ورزش های همگانی شامل احداث ایستگاه دوچرخه و جاده سلامت داشته اند به عنوان یکی از این شهرداران موفق مورد تقدیر قرار گرفتند.

در متن تقدیر نامه که به امضای استاندار فارس آقایان دکتر رحیمی و کامیاب مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس رسیده است آمده:

روح آدمی در مسیر تعالی نیازمند جسمی شاداب و سلامت است. در دنیای امروز برگزاری برنامه های اجتماعی و همگانی راهی مناسب برای تشویق شهروندان است تا شادابی و نشاط و تندرستی را به عنوان یک ضرورت بپذیرند. بدین سبب توجه به ورزش های همگانی و نهادینه کردن فرهنگ ورزش در جامعه بدون شک تاثیر به سزایی در نشاط و سلامت جامعه به دنبال دارد و در این راه متولیان و مدیرانی می توانند نقش آفرین باشند که سلامت روحی و نشاط اجتماعی شهروندان را به عنوان یک اولویت در چشم اندار مدیریتی خود ترسیم نمایند.

بدینوسیله از تلاشهای جنابعالی در پیگیری این امر و انجام زیر ساخت های ورزش همگانی در شهر اوز که در راستای سند تحول،تعالی و توسعه ورزش همگانی بوده و اشاعه فرهنگ ورزش همگانی را به دنبال دارد قدردانی نموده و از خداوند متعال توفیق و سربلندی شما را مسئلت داریم.

اداره ورزش و جوانان ضمن سپاس از تلاشهای ارزنده شهردار محترم، این موفقیت را به ایشان،شورای محترم اسلامی  و مجموعه پرسنل ساعی شهرداری تبریک می گوید.

00

گالری عکس

گالری عکس1 عکسنوشته شده توسط اپراتور سایت در یکشنبه, ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۶:۲۷ ق.ظ

دیدگاه