درخشش کاراته کاهای اوز در مسابقات جهانی گرندپریکس ارمنستان

طه سخنگو مبارز شایسته و جوان کیوکوشین کاراته اوز با کسب مدال برنز وزن ۵۰ کیلوی مسابقات گرندپریکس ارمنستان جهانی شد . طه سخنگو و مبین مولوی دو فایتر پرتلاش اوز با شایستگی در قالب تیم ملی جمهوری اسلامی ایران در این مسابقات حضور داشتند و طه سخنگو توانست با مبارزات قدرتمند خود مدال برنز و سکوی قهرمانی را در این مسابقات از آن خود کند و مبین مولوی دیگر مبارز اوز در این مسابقات پس از مبارزات قدرتی و قابل تحسین با نا داوری ها در یک چهارم نهایی از ادامه مسابقات بازماند و از کسب سکوی قهرمانی دور شد .

سید یوسف حسینی رئیس اداره ورزش و جوانان اوز ضمن ابراز خرسندی از کسب این عنوان جهانی،گفت :بدون شک این قهرمانی ادامه راه تلاشهای ارزنده سالیان دور هیات و مربیان ارزشمند کاراته اوز می باشد که اینک به ثمر نشسته است و در سالهای آینده با خروجی های مثبت و قهرمانی هایی که به دست خواهد آمد نمود بیشتری خواهد یافت. استعدادهای جوانی در راهند که درختان تناور کاراته ما را به بار خواهند نشاند.

ساسان پیرزاد رئیس هیات کاراته بخش اوز ضمن تبریک به جامعه ورزش شهر وبخش اوز و خانواده این ورزشکاران افزود: مراسم استقبال از این دو ورزشکار روز پنجشنبه ساعت ۱۰:۱۵ در محل اداره ورزش و جوانان اوز برگزار خواهد شد.

 

اداره ورزش و جوانان اوز این موفقیت بزرگ را به جامعه ورزشی منطقه و این عزیز ورزشکار تبریک و تهنیت عرض می نماید.

منبع:سایت خبری پسین اوز

00

گالری عکس

گالری عکس1 عکسنوشته شده توسط اپراتور سایت در چهارشنبه, ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۷:۵۱ ق.ظ

دیدگاه