مسابقات کراس کانتری مردان استان فارس به میزبانی اوز برگزار شد

مسابقات کراس کانتری مردان استان فارس، جام اِوَز در صبح روز جمعه ۳ اسفند ماه ۹۷ با حضور پرشور بیش از ۵۳ دوچرخه سوار در پیست فل بدار این شهر برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی هیات دوچرخه سواری اوز، در این رقابتها که در سه رده سنی نوجوانان، جوانان و آزاد برگزار شد، دوچرخه سوارانی از شهرستانهای اوز، جهرم، داراب، شیراز، کازرون، لارستان، لامرد، مرودشت و همچنین از بندر عباس شرکت نموده بودند. این مسابقات که با تلاش مستمر چندین ماهه و هماهنگی همه جانبه هیات دوچرخه سواری استان فارس، هیات دوچرخه‌سواری شهر اوز، اداره ورزش و جوانان، ارگانهای ذی ربط، اورژانس و نیروی انتظامی این شهر به انجام رسید؛ با نظارت و همراهی جمعیت بسیار زیادی از تماشاگران فهیم این شهر روبرو شد. دکتر باشفاعت رئیس هیات دوچرخه‌سواری استان فارس گفت: این مسابقه با کیفیت بسیار خوبی برگزار شد و لازم میداند نهایت تشکر خود را از تمامی افراد علی الخصوص جناب آقای سعید پرمون رئیس هیات شهر اوز، جناب آقای حسینی رئیس اداره ورزش و جوانان شهر اوز، فروشگاه دوچرخه نجم صحرا دوبی، جناب آقای خشایار نیکبخت رئیس کمیته داوران و آقای حامد راه آورد سرپرست کمیته دوچرخه کوهستان هیات دوچرخه سواری استان که در برگزاری مسابقه همکاری داشتند تقدیر و تشکر نمائیم. خشایار نیکبخت رئیس کمیته داوران دوچرخه سواری استان فارس گفت: کادر داوری که در این رویداد بیش از ۱۲ نفر همراه داشت، قابلیت برگزاری مسابقه ای با کیفیت بالا را فراهم نمود. جا دارد تشکر ویژه ای از جناب پرمون و خانواده محترمشان جهت همکاری همه جانبه داشته باشم. نیکبخت اضافه کرد این مسابقه با حضور داوران و زحمت کشان شامل آقایان امیر رحیمی، میلاد طالبانپور، حامد راه آورد، فواد کاویانی، مهران محمودی، امیر حاجی، مانی کریما، فرزاد کاویانی به نحو بسیار خوبی اداره گردید و سپاسگزار همه داوران مسابقه هستم. نتیجه مسابقه به شرح زیر است : در رده سنی نوجوانان فاضل پیامی از اوز، علی رزمجوی قلائی از کازرون و عرفان دانشمند از بندرعباس نفر اول تا سوم شدند.

در رده سنی جوانان محمدحسن امینی از مرودشت، عادل زکی پور و محمد شکوهی از کازرون مقام اول تا سوم را کسب کردند. در رده سنی آزاد فرزاد خدایاری از شیراز، فرشید صلاحیان از کازرون و محسن صالحی از مرودشت به ترتیب نفرات برتر اول تا سوم مسابقه را به خود اختصاص دادند. این مسابقه با حمایت مالی فروشگاه دوچرخه نجم صحرا دوبی برگزار شد و فروشگاه نجم صحرای دوبی به نفرات برتر مسابقه جمعا مبلغ شانزده میلیون ریال اهداء نمود.

00

گالری عکس

گالری عکس1 عکسنوشته شده توسط اپراتور سایت در یکشنبه, ۰۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۵:۳۴ ب.ظ

دیدگاه