مصطفی مرادی بازیکن تیم فوتبال نفت اوز ملی پوش شد.

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال،۲۷ بازیکن به اردوی تیم نوجوانان ایران دعوت شدند. در بین ۲۷ بازیکن برتر دعوت شده به اردوی تیم ملی نوجوانان ایران، نام مصطفی مرادی بازیکن تیم فوتبال نفت اوز نیز میدرخشید.

بر اساس لیست اعلام شده از طرف کادر فنی تیم نوجوانان ایران: امیر حسین اسماعیل زاده،الهیار صیاد منش،مصطفی جوادیان،محمد منقبتی،علیرضا اسدآبادی،علی باقری،طاها شریعتی،امیر حسین خدامرادی،محسن رحمانی،امیر حسین حسین زاده،امیر جانی پور،سید مجید نصیری،حسین زواری،محسن محمدی،مصطفی مرادی،محمود خردمندی،محمد شریفی،احمد رضا جلالی،محمد رضا غبیشاوی،علی ستاوی،علی غلام زاده،یونس دلفی،علی داوران،سبحان خاقانی،محمد قادری،مبین عشایر و علیرضا کوشکی ، بازیکنان انتخابی این تیم بوده که برای اردوی آمادگی در تهران دعوت شده اند.

این اردو تا ۳۱ خرداد به طول خواهد انجامید و بازیکنان خود را برای حضور در رقابت های جام جهانی هند به مربیگری آقای چمنیان آماده می کنند.

اداره ورزش و جوانان اوز ضمن تبریک این انتخاب شایسته، مراتب سپاس خود را از کلیه عوامل ومربیان تیم فوتبال نفت و هیات محترم فوتبال که دربه ثمر نشستن این استعدادها ایفای نقش نموده اند اعلام میدارد. امید است با راهبرد توجه به تیم های پایه وتوسعه مدارس فوتبال شاهد افتخارات هرچه بیشتر باشیم.

00

گالری عکس

گالری عکس2 عکسنوشته شده توسط اپراتور سایت در دوشنبه, ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱:۲۵ ب.ظ

دیدگاه