برگزاری مسابقات پرس سینه و لیفت در سالن ورزشی میراحمدی

با حضور بیش از سی نفر از ورزشکاران رشته بدن سازی مسابقات پرس سینه و لیفت و حرکات نمایشی فیگور در سالن ورزشی میراحمدی اوز برگزار گردید. به گزارش هیات بدنسازی اوز این مسابقات در رده های سنی مختلف و در رشته های بدنسازی و لیفت بزگرار شد.

که پس از انجام این رقابت ها پنج تن از ورزشکاران رشته بدنسازی به حرکات نمایشی فیگور پرداختند. برپایه همین گزارش در مراسم افتتاح این مسابقات که با حضور مسئولین شهر، اعضای شورای اسلامی، تماشاگران و پیشکسوتان ورزش اوز برگزار گردید. ورزشکاران رشته جذاب بدن سازی از شهرستان بستک و اوز با هم به رقابت پرداختند که نتایج زیر به دست آمد.

نتایج:

در وزن ۵۹- کیلو: عدنان نورسته با وزنه ۹۰ کیلو اول محمد نوری با وزنه ۶۵ کیلو دوم

در وزن ۶۶- کیلو: فریدون زیوری با وزنه ۱۲۰ اول، مهران عزیزی با وزنه ۱۱۰ دوم، یوسف پاسلاری با وزنه ۱۰۰ سوم

وزن ۷۴- کیلو: طاها قاضی زاده با وزنه ۱۴۵ کیلو اول، عبداله صباغی زاده با وزنه ۱۱۰ کیلو دوم، شهرام پیرزاد با وزنه ۱۰۰ کیلو سوم

وزن ۸۳- کیلو: حجت سالاری با وزنه ۱۵۵ کیلو اول، محمد محمدی پور از بستک با وزنه ۱۳۰ کیلو دوم، نجیب رحیمی زاد با وزنه ۱۲۵ کیلو سوم

وزن آزاد: داوود دریانورد از بستک با وزنه ۱۶۰ کیلو مقام اول

این مسابقات در ادامه با هنرنمایی طاها قاضی زاده، وحید زرنگار، سعید قاضی زاده و محمد نورسته از اوز و داود دریانورد از بستک در رشته فیگور که همراه با موزیک انجام شد، ادامه یافت که حرکات نمایشی این ورزشکاران مورد تشویق و تحسین حاضرین قرار گرفت.

در مراسم پایانی این مسابقات فریدون زرگرنژاد مسئول هیات بدن سازی بخش اوز و از بانیان برگزاری این مسابقات در سخنانی از رشته بدنسازی به عنوان ورزشی قدرتی یاد کرد که سرلوحه آن اخلاق و منش پهلوانی است. وی همچنین خواستار توجه بیشتر مردم و مسئولین به این ورزش در سطح شهر و منطقه شد. و ابراز امیدواری نمود با همبستگی و تعاون بیشتر بیش از پیش بتوانیم شاهد موفقیت و سربلندی این رشته ورزشی باشیم.

شایان ذکر است این مسابقات به همت هیات بدنسازی و همکاری اداره ورزش و جوانان و تلاش اردلان اناخی از پیشکسوتان رشته بدنسازی اوز و با حمایت مالی طلا فروشی فریدون به مدت یکروز در سالن ورزشی میراحمدی اوز برگزار گردید، که مورد استقبال تماشاگران بی شماری قرار گرفت. در پایان این مسابقات به نفرات برتر جام و لوح یادبود این دوره از مسابقات توسط مسئولین حاضر اهدا شد.

00   

گالری عکس

گالری عکس1 عکسنوشته شده توسط اداره ورزش و جوانان اوز در چهارشنبه, ۰۴ دی ۱۳۹۲ ساعت ۸:۳۰ ب.ظ

دیدگاه