مسابقات کشتی آزاد یادواره ورزشکار فقید نوید رحیمی زاد و به مناسبت عید فطر در اوز برگزار شد

نخستین دوره مسابقات کشتی در فضای باز گرامیداشت زنده یاد ورزشکار نوید رحیمی زاد در منطقه با حضور بیش از هشتاد کشتی گیر روز پنجشنبه ۹۸/۳/۲۳ در محل پارک نوروز اوز برگزار شد.

این دوره از مسابقات به صورت جشنواره ای و در اوزان مختلف از رده سنی نونهالان تا بزرگسالان و با حضور پر رنگ و معنادار مسئولین و معتمدین و مردم عزیز شهر و منطقه با هدف تعامل بیشتر میان هیئت های ورزشی و کشف استعدادهای ورزشکاران  و با همت و کوشش و حمایت اداره ورزش و جوانان ، شهرداری ، آموزش و پرورش و گروه اتحاد و توسعه برگزار گردید.

در ابتدای برنامه آیاتی چند از کلام الله مجید توسط یکی از اولیای ورزشکاران قرائت و پس از طنین انداز شدن سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران  احمد جلیلی مجری برنامه، مراسم را با خیر مقدم به مهمانان و مسئولین شهر آغاز نمود و در ادامه از سید یوسف حسینی ریاست اداره ورزش و جوانان منطقه اوز خواستند که جهت ایراد سخنانشان در جایگاه حاضر شوند.

حسینی ضمن نکوداشت یاد و خاطره ورزشکار عزیز نوید رحیمی زاد و تشکر از خانواده مرحوم جهت تقبل هزینه ها خیر مقدم و تشکر خود را نسبت به ورزشکاران ، شهردار محترم ، ریاست شورای شهر، ریاست آموزش و پرورش منطقه و معاونین ،نیروی انتظامی و سپاه پاسداران ، ریاست دانشگاه آزاد ، انجمن نو اندیشان ، روسای سایر هیئت ها و همه مردم شریف منطقه که با حضور خود موجبات هر چه بهتر برگزار شدن جشنواره را فراهم نمودند ابراز داشتند.

در ادامه مسابقات  با داوری قهرمان ارزنده آسیا آقای داوود عسکر پور از لار و سایر داوران عزیز شروع و پس از رقابت دیدنی ، نفس گیر و با حرارت  کشتی گیران نفرات برتر مشخص گردیدند.

در این مسابقات که  تیمهایی ازشهرهای اوز، قیروکارزین و دو تیم باشگاه شهید هادی و  امام حسین لارستان حضور داشتند مقامهای اول به:

محمدمیراحمدی، امیرحسین نظافت پور، شاهین احمدی ،شهریاراحمدی ، محمدصالح زبیری، فرزادجلیلی، میکائیل ابراهیم پور، دانیال قاضی زاده، مهدی کشاورز، نبی اله قاسمی ، سبحان ناصری و سعیداسماعیلی

مقامهای دوم به:

یوسف بهمنی، امیرحسین فرض اله، اریا فتاح زاده، محمود کارگر، محمدحسین هاشم پور، امیرحسین کریمپور، سهیل اسماعیلی ، مسعودواثقی  و  فرشادرفیعی

و مقامهای سوم به:

محمدطه هاشم پور، سپهرزبیری ،عبداله هنری  و احسان ناصری

و عنوان فنی ترین  بازیکن و پدیده مسابقات به فردین میراحمدی تعلق گرفت.

مقام های اول تا چهارم تیمی این مسابقات نیز به ترتیب به تیم های باشگاه تختی شهراوز ،باشگاه کشتی امام حسین(ع) لار،  شهرستان قیروکارزین  وباشگاه شهیدهادی لارستان رسید.

 

پس از اتمام مسابقات از ده نفر از حامیان برنامه و خیرین حامی کشتی با اهدای تقدیر نامه هایی تجلیل به عمل آمد و همچنین ورزشکاران  مدال ها و لوح تقدیرهای خود را از دست مسئولین منطقه دریافت کردند.در پایان نیز ورزشکاران شام را به دعوت اسپانسر برنامه مهندس نبیل رحیمی زاد صرف نمودند.

نگهدار جلیلی رئیس هیات کشتی بخش اوز ضمن تشکر از حضور تمامی مسئولین و شرکت کننده در این مسابقات از علیرضا هاشم پور مربی تیم کشتی اوز تقدیر و تشکر نمود.

00

گالری عکس

گالری عکس1 عکسنوشته شده توسط اپراتور سایت در دوشنبه, ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۳:۰۴ ب.ظ

دیدگاه