اوز جوان فاتح مسابقات فوتسال جام رمضان

مسابقات فوتسال جام رمضان بخش اوز که با شرکت ۱۸ تیم آغاز شده بود، شامگاه ۱۳ خرداد با قهرمانی تیم اوزجوان به پایان رسید و پس از سال ها جام قهرمانی فوتسال به اوز بازگشت.

 

در مسابقه فینال ۲تیم اوز جوان و  وحدت کوره از ساعت۲۳ در حضور جمع کثیری از علاقه مندان رقابت خود را با قضاوت بهادر بخشی زاده، محمد لطافت(قاسم) و رسول ساعی آغاز کردند. ۲ تیم در ۱۰ دقیقه اول به محک یکدیگر پرداختند تا این که در دقیقه ۱۲ فرهاد تیموری از اوز جوان با اولین گل خود تماشاگران پرشور اوز جوان را به وجد آورد. پس از آن ۲ تیم حملات نصفه و نیمه ای داشتند تا این که در دقیقه ۱۸ فرهاد تیموری با شماره ۷ دومین گل خود و اوز جوان را درفینال ثبت کرد و نیمه اول با نتیجه  ۲بر صفر به سود اوز جوان به پایان رسید.

 

 

در نیمه دوم تیم وحدت کوره با انسجام و هماهنگی بیشتری وارد زمین شد و توانست با گل های علی صدیقی و مسعود نظافت بازی را به تساوی بکشاند. اما این تساوی پایان کار نبود و اوز جوان با بهره‌گیری از تجربه بازیکنان خویش توانست در دقیقه ۱۷ نیمه دوم توسط یار شماره ۱۰ خود؛ محمد ملاحت به گل سوم برسد  و در ۳ دقیقه پایانی نیز به خوبی در مقابل حملات کوره ایستادگی کرده و به قهرمانی این دوره از مسابقات رسید.

 

 

 

مراسم اختتامیه با حضور بخشدار، اعضای شورای شهر، رئیس اداره ورزش و جوانان، سایر مسئولین، فرمانده نیروی انتظامی و جمع کثیری از علاقه مندان که تمامی سکوها را به اشغال در آورده بودند، برگزار شد. عناوین این دوره از مسابقات به گزارش روابط عمومی هیئت فوتبال اوز شرح زیر اعلام شد:

 

 

قهرمان دوره: اوز جوان

 

نائب قهرمان: وحدت کوره

 

تیم سوم: مربوطی کهنه

 

تیم پدیده مسابقات: جوانان مربوطی کهنه

 

بهترین بازیکن دوره: مهدی صداقت از مربوطی کهنه

 

تیم اخلاق: شاهین اوز

 

آقای گل: فرهاد تیموری( نواز عزیزی) با ۲۲ گل زده از اوز جوان

 

بهترین دروازه بان: مهدی رفیعی از وحدت کوره

 

 

پس از اهدای تندیس به داوران این دوره،  هیئت فوتبال لوح سپاس را به انجمن نواندیشان و مربی با دانش اوز؛ مصطفی کارگشا اهدا کرد. اسامی بازیکنان و کادر فنی تیم اوز قهرمان این دوره از مسابقات به شرح زیر است:

 

محمد ملاحت، فردین نیامبارک، حمید غیاثی، ستار بلوکی، امیر حسین مرادی، مصطفی بهرامی، مهدی قنبر ذهی گرگیج، امید کریمی، عبدالرحمن بیضایی، ولید عبداللهی، فرهاد تیموری، حامد حسینی، میلاد افراسیابی، علی مینو، سعید نوروزی، ساجد بدری، غلامرضا راد، عطیم سپهرتاج، نوید بذرافشان، سعید خسروی.

 

سرمربی: اسدنیامبارک، کمک مربی: خالد پاداش،

 

مدیر عامل: عبدالرضا قریشی، سرپرست: عادل بیضایی،

 

مدیر فنی: رسول افراسیابی،

 

رئیس هیئت مدیره: صالح هاشم پور، نائب رئیس: منصور امینی

 

منبع:سایت خبری اوز امروز

نوشته شده توسط اپراتور سایت در شنبه, ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۵:۲۴ ق.ظ

دیدگاه