مسابقات چهارجانبه جام رمضان یادواره عمران صالحی در گلار برگزار شد

مسابقات چهارجانبه والیبال بانوان جام رمضان یادواره عمران صالحی به میزبانی تیم گلار در تاریخ ۲۶ و ۲۷ اردیبهشت ماه  برگزار شد.

این مسابقات که به صورت دوره ای و با شرکت تیم های گلار، بیدشهر، هود و کهنه انجام پذیرفت، نتایج بازیها به شرح زیر اعلام شد:

بازی های مقدماتی بین:

تیم بیدشهر ۲-تیم هود ۰ تیم گلار ۲-تیم کهنه ۰ تیم بیدشهر ۲-تیم کهنه ۰ تیم گلار ۲-تیم هود ۰

بازی رده بندی :

تیم هود ۲-تیم کهنه ۰

بازی فینال:

تیم بیدشهر ۲-تیم گلار ۰

و طبق این نتایج، تیم بیدشهر بر سکوی قهرمانی این مسابقات ایستاد و تیم های گلار و هود به ترتیب مقام های دوم و سوم را از آن خود کردند.

در مراسم اختتامیه که با حضور سید یوسف حسینی  مسئول اداره ورزش و جوانان اوز،علی حاجی پور رئیس هیات والیبال بخش اوز و جمعی از معتمدین گلار یرگزار شد حسینی طی سخنانی ضمن سپاس و تشکر از هیات والیبال و خانم ها سمیرا انصاری و امینه انصاری بابت برگزاری مطلوب این بازی ها یادآور گردید: پس از احداث سالن های ورزشی متعدد در شهر و روستاهای بخش اوز استقبال بانوان از ورزش بسیار گسترده تر گردیده است، به طوری که در سال ۹۷ از مجموع هزارو هشتصد و شصت ورزشکار رسمی بیمه شده سهم بانوان هزار و پنجاه نفر می باشد.

تیم گلار به مربیگری ایران عبادی، تیم بیدشهر کبری حقیقت،تیم کهنه  مینا مرادی و تیم هودزیر نظر مهرناز عبادی در این دوره از مسابقات حضور داشت.

 

00   

گالری عکس

گالری عکس1 عکسنوشته شده توسط اداره ورزش و جوانان اوز در چهارشنبه, ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۸:۰۱ ق.ظ

دیدگاه