حضور بانوی تنیس باز اوز در دوره مربیگری تنیس روی میز درجه سه لارستان

دوره مربی گری درجه سه تنیس روی میز با حضور ۱۶ نفر از آقایان و بانوان شهرهای گراش، قیروکارزین، اوز و روستای ده میان بخش صحرای باغ لارستان برگزار شد.

محسن قربانیان رئیس هیات تنیس روی میز لارستان گفت: این دوره مربی گری به مدت پنج روز زیر نظر غلامرضا توتونچی مدرس بین المللی فدراسیون تنیس روی میز کشور برگزار شد و شرکت کنندگان با آخرین تکنیک ها و تاکتیک های انفرادی و تیمی این رشته آشنا شدند.

وی افزود: به شرکت کنندگانی که در این دوره مربی گری امتیازات لازم را کسب کنند از سوی فدراسیون تنیس روی میز کشور، کارت مربیگری درجه سه اعطا می شود.

قربانیان با اشاره به اینکه امیدواریم با برگزاری این دوره ها گامی برای ارتقا سطح علمی بازیکنان و مربیان برداریم، تاکید کرد: سعی داریم در آینده دوره مربی گری درجه دو و داوری درجه سه و دیگر کلاس های آموزشی را در لار برگزار کنیم.

مرضیه ذهبی نائب رئیس هیات تنیس روی میز اوز و یکی از بانوان فعال در این ورزش که تنها نماینده اوز در این دوره بود است سطح این کلاس را بالا و بسیار مفید ارزیابی کرده و گفت:  نه تنها تنیس روی میز بلکه سایر رشته‌ها برای قرار گرفتن بر مدار توسعه و ترویج نیاز به تبادل ارتباطات با سایر نقاط و استفاده از تجربیات دیگران دارند.

00   

گالری عکس

گالری عکس1 عکسنوشته شده توسط اداره ورزش و جوانان اوز در پنجشنبه, ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱:۵۳ ب.ظ

دیدگاه