دوره مربیگری فوتبال درجه C ایران در اوز برگزار شد

کلاس دوره مربیگری فوتبال درجه c ایران با تلاش و پیگیری های هیئت فوتبال بخش اوز و کمیته آموزش آن با همکاری کمیته آموزش استان و اداره ورزش و جوانان اوز در حال برگزاری می باشد.

به گزارش محمد شمسی رئیس کمیته فوتسال بخش اوز، مدرس این دوره استاد کوروش استخری از مدرسین رسمی و بنام فدراسیون فوتبال می باشد. در این دوره هنرآموزان و شرکت کنندگان تعداد ۱۷ نفر از شهر و روستاهای فیشور ، بیدشهر ، کهنه ، بنارویه، گراش ،علامرودشت، جهرم و دهفیش بودند که به مدت ۶ روز در دو بخش تئوری و عملی آموزش های لازم و مربوط به کلاس را به صورت اصولی زیر نظر استاد استخری گذرانده اند.

به مدت یک ساعت بهادر بخشی زاده داور ملی اهل اوز نیز اطلاعات و نکات داوری فوتبال را به متقاضیان آموزش دادند. روز پنج شنبه ۹۷/۱۲/۲۳  نیز امتحان تئوری و کوچینگ فوتبال از شرکت کنندگان گرفته می شود. مراسم اختتامیه این دوره نیز ساعت ۱۴:۰۰ پنجشنبه در محل سالن کنفراس ورزشگاه شهدای اوز خیریه محمداسماعیل نظری با حمایت مالی انجمن نواندیشان اوز برگزار خواهد شد.

رئیس هیئت فوتبال بخش اوز (مهرداد پیشداد) و کمیته آموزش هیئت (محمد شمسی و عارف حاجی پور) در چند مدت اخیر دو کلاس دوره مربیگری فوتبال و فوتسال در شهر اوز برگزار کرده اند.

00   

گالری عکس

گالری عکس1 عکسنوشته شده توسط اداره ورزش و جوانان اوز در پنجشنبه, ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۵:۴۹ ق.ظ

دیدگاه