دوازدهمین همایش پیاده روی با حمایت دانشگاه آزاد اسلامی مرکز اوز برگزار شد

دوازدهمین همایش پیاده روی به همت اداره ورزش و جوانان و هیئت ورزش های همگانی با حمایت دانشگاه آزاد اسلامی مرکز اوز روز ۱۷ اسفند، برگزار شد.

علاقه مندان به پیاده روی ساعت ۶:۳۰ صبح در میدان ن والقلم تجمع کردند و پیاده روی را آغاز و پس از طی کردن بولوار خلیج فارس به سمت دانشگاه آزاد اسلامی کردند. شرکت کنندگان این مسیر را در ۳۵ دقیقه پیمودند.

پس از رسیدن به محوطه روبروی دانشگاه عده ای از آنان در برنامه نرمش صبحگاهی که با هماهنگی سید یوسف حسینی رئیس اداره ورزش و جوانان اجرا شد، شرکت کردند.

 

 

در ادامه برنامه صادق قاسمی از اعضای هیئت ورزش های همگانی برنامه های این مراسم را سخنان رئیس دانشگاه آزاد، برگزاری مسابقه از کتاب اصول شهروندی، قرعه کشی، صرف صبحانه و رونمایی از بولوار دانشجو ومیدان نیایش اعلام کرد.

 

عبدالعزیز خضری رئیس دانشگاه ازاد اسلامی اوز با تشکر از اداره ورزش و جوانان و هیئت ورزش های همگانی به ویژه فرید نامی، فائزه رضایی و صادق قاسمی و عرض تسلیت به خانواده های پیرزاد، زمین پیما و حسان گفت: این دانشگاه با حمایت مردم ساخته شده است و خدمات دولت در زمینه آب، گاز و راه نیز در این دانشگاه بسیار چشمگیر بوده است. وی افزود: بولوار دانشجوی دانشگاه با اعتباری معادل ۱۸۵ میلیون تومان به همت حاج عبدالعزیز ملکی و نماینده ایشان آجی مزرعی  و میدان نیایش نیز با اعتباری معادل ۳۰۰ میلیون تومان توسط برادران بارور ساخته شده است.

 

رئیس دانشگاه ادامه داد: سر در دانشگاه با اعتباری معادل ۴۰۰ میلیون تومان که از سوی نیکوکاران تامین شده، در دست ساخت است و ساخت بولوار طبیعت نیز آغاز شده و از نیکوکاران خواستار مساعدت برای تکمیل آن شد. وی در پایان افزود: سالن سینما و تئاتر در این دانشگاه دایر شده و خواستار حمایت شهروندان از کارهای فرهنگی شد.

 

 

در ادامه برنامه ۱۰ نفر از شرکت کنندگان برای شرکت در مسابقه پاسخ به پرسش ها از کتاب اصول شهروندی اعلام آمادگی کردند که این مسابقه با مدیریت فائزه رضایی و الهام بدری اجرا شد و به ۳ نفر از شرکت کنندگان کارت هدیه ۵۰ هزار تومانی داده شد.

 

۳۹ نفر از شرکت کنندگان به قید قرعه، کارت هدیه ۵۰ هزار تومانی که توسط حاج محمد امین خضری(۴۰ کارت) و محمد صدیق پیرزاد(۲ کارت) دریافت کردند.

 

پذیرایی از شرکت کنندگان به صرف صبحانه و رونمایی از بولوار دانشجو و میدان نیایش برنامه بعدی بود.

منبع:سایت خبری اوز امروز

00

گالری عکس

گالری عکس1 عکسنوشته شده توسط اپراتور سایت در چهارشنبه, ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۶:۳۳ ق.ظ

دیدگاه