ره آورد ارزنده بانوان و آقایان کاراته کا اوز از مسابقات اوراسیا در شیراز

مسابقات بین المللی کاراته آورآسیا سبک های آزاد در دو رشته کاتا و کومیته به میزبانی شیراز به مدت ۴ روز در دو بخش بانوان و آقایان برگزار شد.

در بخش آقایان هزار نفر و بانوان ۶۰۰ نفر از کشورهای ایران، ترکیه، آذربایجان، مصر، عراق، پاکستان و افغانستان شرکت کردند که در پایان ایران به مقام اول رسید و کشورهای افغانستان و ترکیه به ترتیب دوم و سوم شدند.

 

در این دوره از مسابقات ورزشکاران در رده های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان شرکت داشتند.  در بخش آقایان که رئیس سبک استاد جعفر راستگو بود، ورزشکاران اوز به سرپرستی ساسان پیرزاد و مربیگیری پیمان فخرایی و طاها سخنگو شرکت فعال داشتند و نتایج زیر به دست آمد:

 

بیژن راستگو در کاتای پیشکسوتان موفق به کسب مدال برنز شد.

در بخش کمیته نونهالان صالح حیدری و فرهاد روستا مدال طلا را گرفتند و بنیامین آگاهی به مدال نقره رسید. آرشا راستگو، آریو راستگو، بهرام نامدار و ماهان خرد نیز مدال برنز گرفتند.

در بخش کمیته نوجوانان مبین مولوی و یوسف الماسی موفق به کسب مدال نقره شدند.

 

طاها سخنگو، میکائیل آگاهی و محسن دستوری از دیگر مبارزین اوز بودند که علی رغم تلاش زیاد توانستند تا مرحلۀ یک چهارم مسابقات راه یابند.

زین الله صافی زاده مبارز افغانستانی تیم اوز به عنوان ملی پوش نوجوانانکشورافغانستان در این مسابقات شرکت کرد و توانست مقام اول را کسب کند.

 

در بخش بانوان نیز ورزشکاران اوز با ۸ کاراته کا به سرمربیگری سنسی مهرنوش حاجیان  و سرپرستی فاطمه مشکینی شرکت داشتند که موفق به کسب نتایح زیر شدند:

فادیا رحمانی نژاد موفق به کسب مدال نقره در کومیته شد و فاطمه رحمانی نژاد  و درسا مومن زاده مدال برنز را در کومیته گرفتند.

فاطمه مشکینی، زهرا رضایی، عایشه کامیاب، حسنی صمدانی دیگر بانوان شرکت کننده اوز بودند.

 

به گزارش ساسان پیرزاد رئیس هیئت کاراته اوز، یدالله خرمی رئیس شورای استان فارس در این مسابقات شرکت کرد و طی سخنانی خواستار بها دادن به جوانان و هزینه کردن برای شکوفایی استعداد آنان شد. عسکری و محبی رئیس و نائب رئیس شورای شهر اوز و احمد خضری نیز ۱۶ اسفند به تماشای مسابقات ورزشکاران اوز پرداختند.

اداره ورزش و جوانان اوز این موفقیت را به تمامی این عزیزان تبریک می گوید.

منبع: سایت خبری اوز امروز

00

گالری عکس

گالری عکس1 عکسنوشته شده توسط اپراتور سایت در شنبه, ۱۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۶:۱۰ ق.ظ

دیدگاه