حضور نمایدگانی از اوز در مسابقات اسکیت سرعت دسته جات آزاد درون سالن به میزبانی کازرون

اولین دوره مسابقات اسکیت سرعت دسته جات آزاد درون سالن(بانوان ) در کازرون برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی هیات اسکیت استان فارس ، اولین دوره مسابقات اسکیت سرعت دسته جات آزاد درون سالن(بانوان و آقایان) در تاریخ ۹ و ۱۰ اسفند ۱۳۹۷با حضور ۱۲ شهرستان و بیش از ۲۰۰ ورزشکار در دو بخش دختران و پسران در سالن تختی شهرستان کازرون برگزار شد. پنجشنبه ۹ اسفند روز اول مسابقات دختران از رده سنی ۸۰ به بالا بصورت تایم تل و گروهی و جمعه ۱۰ اسفند روز دوم مسابقات پسران از رده سنی ۸۰ تا ۹۲ بصورت تایم تریل و گروهی به رقابت پرداختند. مراسم اختتامیه با حضور رییس اداره ورزش و جوانان، رییس و نائب رییس هیئت اسکیت استان، شهردار و اعضای شورای شهر، ورزشکاران و خانواده های آنان برگزار شد. ابتدا حامد محمدی رییس اداره ورزش و جوانان ضمن تشکر از فعالیت هیئت اسکیت که در این مدت کوتاه توانستند ورزشکاران خوبی پرورش داده و میزبانی مسابقات استانی برگزار کنند گفت: کازرون برای اولین بار میزبان این سطح از مسابقات می باشد و هدف ما توسعه این ورزش مفرح و سازماندهی امکانات سخت افزاری می باشد. وی با تأکید بر استعدادیابی و نخبه پروری در این رشته افزود: باید شرایط را به گونه ای فراهم کنیم تا این رشته در استان و کشور حرف اول را بزند.

مهردا خائف رییس هیئت اسکیت استان با برگزاری در سطح و کیفیت بالای این مسابقات گفت: اولین دوره مسابقات اسکیت سرعت دسته جات آزاد درون سالن در ۲ گروه دختران و پسران به صورت انفرادی با حضور بیش از ۲۰۰ اسکیت باز از ۱۲ شهرستان های فارس برگزار شد.

در این مسابقات چهار اسکیت باز از اوز حضور داشتند که در بخش بانوان رمیصا زمانی و آوا زمانی در قالب تیم گراش و به مربیگری آقای باقری شرکت و رمیصا زمانی توانست در رده سنی متولدین ۹۰  مقام اول انفرادی تایم تریل و همچنین مقام اول گروهی را ازآن خود کند. در بخش آقایان نیز عرشیا امینی و حبیب حیدری دو شرکت کننده دیگر از اوز بودند.

کاپ اخلاق مسابقات به هیئت اسکیت کازرون رسید.

منبع:سایت خبری هیات اسکیت استان فارس

00

گالری عکس

گالری عکس1 عکسنوشته شده توسط اپراتور سایت در سه شنبه, ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۹:۰۳ ق.ظ

دیدگاه