سالن ورزشی تخصصی تنیس روی میز امینی اوز (نادی تنیس) با حضور مردم و مسئولین افتتاح شد

سالن تنیس روی میز امینی اوز (نادی تنیس) جنب سالن ورزشی ریاست جمهوری با حضور جمعی از مسئولین و شهروندان امروز ۹ اسفند افتتاح شد.

این سالن در زمینی به مساحت ۱۲۰۰متر مربع با زیر بنای ۸۰۰ متر مربع با اعتباری معادل ۷۵۰ میلیون ساخته شده است. به گفته سید یوسف حسینی رئیس اداره ورزش و جوانان بخش اعظم هزینه ها را عبدالخالق امینی به یاد مادر و پدر مرحوم خود شهربان حلاجی و عبدالله امینی پرداخته است،۱۱۰ میلیون تومان نیز سایر خیرین پرداخته اند.

 

اداره کل ورزش و جوانان کف پوش سالن را اهدا کرده است و ریاست فدراسیون تنیس روی میز کشور نیز پارتیشن سالن و ۶ میز تنیس روی میز استاندارد اهدا کرده است.

 

 

پس از رونمایی از تابلو این سالن و آئین افتتاح، دکتر جعفر پور نماینده مجلس گفت: بسیار خوشحالم که در روز بارانی برای مناسبت شاد افتتاح این سالن ورزشی در جمع مردم اوز حضور دارم. وی ضمن سپاسگزاری از خیرین پروژه افزود: گرچه برای تجهیز این سالن از اعتبارات دولتی استفاده شده است اما باید دولت تلاش خود را مضاعف کند.

 

جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان نیز با تشکر از خیرین گفت: ورزش می تواند به توانمندی جسمی، فکری و ذهنی کمک کند. این سالن الگویی از هم افزایی توانمندی هاست و اگر در کنار هم باشیم کار ها چند برابر نتیجه می دهد .

 

موسوی معاون مدیرکل ورزش و جوانان فارس که به دلیل بارندگی با تاخیر در مراسم حاضر شده بود با سپاس از خیر پروژه اظهار امیدواری کرد این نیات خیرخواهانه ادامه یابد. وی افزود: استان فارس پهناور است اما سرانه ورزشی آن به ۵۰ سانتیمتر مربع رسیده و این سرانه در لارستان ۸۰ سانتیمتر مربع است. وی افزود: برنامه های هدفمندی داریم و در سال ۱۴۰۰ می خواهیم استان فارس به عنوان استان برتر در حوزه ورزش برسد.

 

محمد حسین آتش فراز بخشدار اوز در ابتدای این مراسم با تشکر از شرکت کنندگان در مراسم گفت: این سالن از ابتدای کلنگ زنی با هماهنگی خیرین و مسئولین شروع و تا پایان این هماهنگی ادامه داشته است. وی از حضور رئیس فدراسیون تنیس برای بازدید از این سالن و اهدای میز به نیکی یاد کرد و ضمن تشکر از اداره کل ورزش و جوانان برای اهدای کف پوش سالن، پیگیری برای تامین سیستم سرمایش سالن و عمیلاتی شدن زمین چمن مصنوعی روستاهای هیرم و محلچه و تکمیل سالن ورزشی بیدشهر را خواستار شد.

 

سید یوسف حسینی رئیس اداره ورزش و جوانان اوز نیز علاوه بر معرفی ویژگی های پروژه گفت: پیمانکار آن مهندس عارف امینی بوده است که بدون دریافت دستمزد اجرا کرده است. وی این سالن را تبلور همکاری مردم و مسئولین نامید و بخشی از تاریخچه تنیس روی میز در اوز را اعلام کرد و از احمد و مسعود زمین پیما در ساخت سالن ورزشی در مجموعه شهدا به نیکی یاد کرد و گفت: از سالن قدیمی تنیس به عنوان محلی برای ورزش های رزمی استفاده می شود.

 

 

پخش کلیپ هایی از مراحل ساخت سالن ورزشی و فعالیت های تنیس روی میز بخش بعدی این مراسم بود. عده ای از ورزشکاران تنیس روی میز برادران و خواهران جداگانه بر روی میزها به اجرای این ورزش پرداختند. معرفی عارف مولوی به عنوان رئیس هیئت و نوشاد نوشادی، جمشید حسین نیا، فریدون نامی، یونس خادم، مومن مولوی، محبوبه مساح، فاطمه هاشمی، فاطمه ابراهیمی، مرضیه ذهبی و مریم رحیمی به عنوان اعضای هیئت و اهدای لوح به خیر پروژه عبدالخالق امینی توسط اعضای هیئت  بخش دیگری از این مراسم بود.

 

گواهی نامه داوری تنیس روی میز دکتر هاجر دانشی و پروانه امیدواری نیز اهدا شد

در پایان نیزاز سوی اداره کل ورزش و جوانان فارس، اداره های ورزش و جوانان لارستان و اوز لوح هایی به خیر پروژه عبدالخالق امینی ، عارف امینی پیمانکاذ و کراماتی شهردار اوز اهدا شد.

 

 

مجری مراسم سینا نامی و قاری قرآن سلمان قائدی بود.

منبع: سایت خبری اوز امروز

 

00

گالری عکس

گالری عکس1 عکسنوشته شده توسط اپراتور سایت در شنبه, ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۵:۴۷ ق.ظ

دیدگاه