نصر اوز قهرمان مسابقات لیگ دسته یک فوتسال بانوان استان فارس

مسابقات فوتسال دسته یک بانوان استان فارس که به میزبانی اوزدر سالن میراحمدی  از ۷ اسفند آغاز شده بود روز ۸ اسفند با قهرمانی تیم نصر اوز به پایان رسید.

در آخرین بازی این دوره از مسابقات ۲ تیم شیراز و مرودشت به دیدار هم رفتند که در نیمه اول تیم مرودشت با نتیجه یک بر صفر به پیروزی رسید.

 

در نیمه دوم تیم شیراز برای جبران گل خورده حملاتی روی دروازه تیم مرودشت صورت داد اما با درخشش دروازه بان مرودشت نتوانست  حتی از پنالتی که در اواسط نیمه دوم به دست آورد سودی ببرد. اما در دقایق بعد بر روی یک ضربه کرنر تیم شیراز به گل رسید و بازی با نتیجه یک بر یک به پایان رسید . تیم پالایش شیراز با این نتیجه مانند تیم نصر اوز یازده امتیازی شد اما تیم نصر اوز به دلیل تفاضل گل بهتر به مقام اول رسید.

 

خانم امیری نماینده هیئت فوتبال استان فارس درمراسم اختتامیه گفت: این مسابقات با شرکت ۶ تیم: پالایش شیراز، پرسپولیس و آپادانا از مرودشت، تک تازان لامرد، کوهمره و نصر اوز برگزار شد. در طی این دوره از مسابقات ۱۵ بازی برگزار و  ۶۶ گل زده شد و به ترتیب تیم های نصر اوز، پالایش شیراز و پرسپولیس مرودشت به مقام های اول تا سوم رسیدند که به مسابقات لیگ برتر استان راه می یابند.

 

وی ضمن سپاسگزاری از میزبانی شایسته اوز و داروران مسابقات،  اظهار امیدواری کرد در سال آینده اوز بتواند میزبانی سایر مسابقات را کسب کند. امیری سایر عناوین را به شرح زیر اعلام کرد:

خانم گل این دوره از مسابقات: صفا علوی از اوز و فاطمه طهماسبی از مرودشت

بهترین دروازه بان: فاطمه روشن دل از مرودشت

پدیده مسابقات: مژده رنجبری از مرودشت متولد ۱۳۸۳

بهترین بازیکن: سحر حسین پور از گوهمره متولد ۱۳۸۲

تیم اخلاق: تک تازان لامرد،  بازیکن اخلاق: سارا جعفری از مرودشت.

 

در مراسم اختتامیه که با حضور بخشدار، روسای ورزش و جوانان اوز، هیئت فوتبال لارستان، دانشگاه آزاد اوز، هیئت فوتبال اوز، فرهنگ و ارشاد اسلامی، مسئول ورزش بانوان، مدیران مسئول پسین و پیام اوز، نمایندگان انجمن  نو اندیشان و جمعی از علاقه مندان برگزار شد، مهرداد پیشداد ضمن خسته نباشید به بازیکنان، همه تیم ها را قهرمان مسابقات دانست.

 

علاوه بر اهدای جام به تیم های اول تا سوم، به بازیکنان ۳ تیم برتر مدال اهدا شد.

انجمن نواندیشان ضمن اهدای مبلغ ۴ میلیون تومان برای برگزاری مسابقات به هیئت فوتبال، به تیم نصر اوز قهرمان مسابقات مبلغ ۵۰۰ هزار تومان اهدا کرد.

اسامی بازیکنان و مسئولین تیم نصر اوز قهرمان مسابقات به شرح زیر است:

صفا علوی مارال حاجی پور الهام یزدانی فردوس منظریان فاطمه رفیعی نداگرگین نسرین فیروزی فریبا رنجی زاده فاطمه نیامبارک تارا تیرزن آیناز نوبختی راحیل جعفری سرپرست:سمانه غفوری نژاد مربی:زینب نصر

منبع:سایت خبری اوز امروز

00

گالری عکس

گالری عکس1 عکسنوشته شده توسط اپراتور سایت در پنج شنبه, ۰۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۵:۱۱ ب.ظ

دیدگاه