دهمین همایش پیاده روی خانوادگی به میزبانی مدرسه عالی احمدیه برگزار شد

دهمین همایش پیاده روی به میزبانی مدرسه عالی احمدیه روز جمعه مورخ ۲۶ بهمن ماه از محل مدرسه امام شافعی تا مدرسه عالی احمدیه برگزار شد.

در این برنامه که زیر نظر اداره ورزش وجوانان و هیات ورزش های همگانی بود بعد از نرمش صبحگاهی که همراه با موسیقی ورزشی بود، با اجرای دو مجری آقایان سید محمد شریف حسینی و صادق قاسمی ادامه پیدا کرد.

قراءت قرآن این مجلس توسط قران آموز سید صهیب حسینی اجرا و در ادامه جمع میزبان سخنان مدیریت این مجتمع شیخ محمدصالح انصاری جهت عرض خوش آمد گویی واهمیت ورزش از دیدگاه اسلام وگزارش آمار خروجی فارغ التحصیلان احمدیه بودند ایشان این دستاوردهای مدرسه را ریشه در سال های بسیار قبل و خدمات و زحمات شیخ فقیهی بزرگ بود، دانستند. میزبان این ماه، با اجرای ۳ مسابقه شاد و مفرح بادکنک بین فرزندان دختر وپسر وبزرگسالان در هوای بسیار عالی صبحگاهی و جو بسیار شاد و سراسر محبت اجرا کردند.

بعد از آن طرح آموزش ورزش لیوان چینی زیر نظر هیات ورزش های همگانی توسط خانم بنفشه بهبین توضیح داده شد که امید است همشهریان با شرکت دراین کلاس های اموزشی از این برنامه حمایت کنند.

یونس رحیمی به نمایندگی از طرف موسسه همیاران سفیران تندرستی توضیحاتی ارائه دادند همراه با پخش بروشورهایی در مورد اهمیت پیاده روی. در آخر اهدای جوایز بود که اسامی برندگان به شرح ذیل میباشد:

نفرات اول مسابقه بادکنک صبا ملایی و از بین دانش آموزان پسر فربود فدایی

نفر اول مسابقه بادکنک بزرگسالان: نامجو بیگدلی

کوچکترین شرکت کننده: کارین کریما یک سال ونیم

مسن ترین شرکت کننده: خدیجه جمشیدون ۷۲ سال

در پایان از بین تمامی شرکت کنندگان به قید قرعه برندگانی انتخاب شدند که:

*نفرات برتر بانوان

فوزیه غیاثپور جمیله رفعت ژاله خضری فریده مبصر گلناز هرمی

*و از برادران آقایان

محمد حسین آتش فراز (بخشدار محترم که هدیه خودشان را به یکی از خوردسالان شرکت کننده در پیاده روی اهدا کردند) علی غیاث پور عبدالمجید دژبخت

به رسم یادبود هدیه ای هم از طرف مدرسه عالی احمدیه به اعضای هیات ورزش های همگانی به پاس قدردانی از زحماتشان اهدا شد. بانوان: فایزه رضایی و کبری هاشمی

آقایان: فریدون نامی،صادق قاسمی،احمد کریما،احمد قائدی،یوسف خادمی،محمد وحدانی،محمد اسدی،رامین محمدزاده

از طرف هیات ورزش های همگانی جوایزی تدارک دیده بودند برای مسولین زحمت کش آقایان:

مسعود حاجی رجوی رییس اورژانس لارستان،عبدالرحمن جنیدی عضو گروه دوستداران بهداشت محیط زیست اوز، پرسنل اورژانس ۱۱۵ اوز.

00   

گالری عکس

گالری عکس1 عکسنوشته شده توسط اداره ورزش و جوانان اوز در جمعه, ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۸:۳۳ ب.ظ

دیدگاه