شروع طوفانی میزبان و کهنه اوز در جام فوتسال پیشکسوتان محلچه

مسابقات فوتسال پیشکسوتان (بالای ۳۶ سال) به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب زیر نظر شورای ورزشی محلچه و با همکاری اداره ورزش و جوانان و هیئت فوتبال بخش اوز در سالن شادروان مرتضی سلحشور با شرکت ۸ تیم کلید خورد که تیم های محلچه و کهنه اوز با بردی پرگل شروعی طوفانی داشتند.

در گروه اول این مسابقات تیم های محلچه ، دارای اوز ، منتخب خنج ، کهنه اوز و در گروه دوم تیم های اوزجوان ، فیشور ، ارد و بیدشهر حضور دارند.

در مراسم افتتاحیه این مسابقات ۲۳ بهمن ماه ،سید یوسف حسینی رئیس اداره ورزش و جوانان و مهرداد پیشداد رئیس هیئت فوتبال بخش اوز در حضور جمع کثیری از پیشکسوتان منطقه به ویژه محلچه طی سخنان کوتاهی ضمن تقدیر و تشکر از برگزارکنندگان این مسابقات و ابراز امیدواری بر تداوم آن ، از نقش موثر ورزش بر رشد و تعالی فرهنگ و رتباط جواع گفتند و اعلام داشتند که ادارات مختلف منطقه می تواند همچون دارایی اوز در رده پیشکسوتان فعالیت داشته باشند.

در بازی افتتاحیه تیم میزبان در حضور هواداران و پیشکسوتان ورزشی خود به مصاف دارایی اوز رفت که توانست با ارائه یک بازی برتر با نتیجه ۱۴ بر ۴ پیروز شود. در دیگر بازی این گروه تیم کهنه اوز و منتخب خنج به مصاف هم رفتند که این بازی هم پرگل بود و تیم کهنه ۱۱ بر ۲ پیروز میدان لقب گرفت. گل های تیم کهنه اوز را مصطفی جلیلی(۳) ، شیخ علی وطن خواه (۲)، عبداله خوشبخت(۲)، عیسی رضایی(۲) ، وحید عبدی و گل به خودی به ثمر رساندند.

نتایج دور اول مسابقات فوتسال پیشکسوتان به میزبانی سالن شادوران مرتضی سلحشور محلچه:

🔰گروه اول 💠 محلچه ۱۴ 💠 دارایی اوز ۴ ⚽⚽⚽ 🌀 کهنه ۱۱ 🌀 منتخب خنج ۲

⚽⚽⚽ 🔰 گروه دوم 💠 بیدشهر ۴ 💠 ارد ۲ ⚽⚽⚽ 🌀 اوزجوان ۴ 🌀 فیشور ۱

منبع:سایت خبری مربوطی

00

گالری عکس

گالری عکس1 عکسنوشته شده توسط اپراتور سایت در پنج شنبه, ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۵:۵۱ ق.ظ

دیدگاه