مشعل فیشور با کسب عنوان قهرمانی در فوتسال نوجوانان بخش اوز ، شعله ور شد

عارف حاجی پور : مسابقات فوتسال نوجوانان زیر ۱۵ سال بخش اوز با شرکت ۸ تیم زیر نظر کمیته فوتسال و هئیت فوتبال بخش اوز به مناسبت دهه فجر به میزبانی  اوز در سالن میراحمدی اوز آغاز شد که پس از اتمام ۱۶ مسابقه ، این تیم مشعل فیشور بود که با کسب قهرمانی شعله ور شد و تیم بیدشهر بر پله نائب قهرمانی جای گرفت.

مربوطی کهنه و مدرسه فوتبال بلوکی اوز از گروه اول ، بیدشهر و مشعل فیشور از گروه دوم به مرحله نیمه نهایی راه یافتند. تیم های مشعل فیشور و بیدشهر توانستند با کسب بردی پرگل و غلبه بر مربوطی کهنه و مدرسه فوتبال بلوکی اوز به فینال برسند.

شب اختتامیه مصادف با ۲۲ بهمن ماه در حضور بانوان ورزش دوست و مسئولین ورزشی و سیاسی بخش اوز و عموم مردم با برگزاری دیدار رده بندی بین تیم های مربوطی کهنه و مدرسه فوتبال بلوکی آغاز شد که تیم مربوطی کهنه در وقت های اضافی توانست ۲ بر یک فاتح این دیدار مهیج شود تا عنوان سومی این رقابت ها را بدست آورد.

دیدار فینال همانند تمام مسابقات قبلی با قضاوت بهادر بخشی زاده و حسین خوشابی شروع شد. در اوایل بازی اولین گل توسط عبدالرحمن پدرام برای مشعل فیشور به ثمر رسید. پس از دریافت گل تیم بیدشهر توانست تا حدودی نبض بازی را بدست بیاورد تا اینکه صاحب موقعیت عالی ضربه پنالتی شد ولی با بی دقتی بازیکنشان و عملکرد دیدنی محمد رائی دروازه بان مشعل فیشور به هدر رفت. در نیمه دوم گل بعدی تیم مشعل فیشور را میثم جلالی به ثمر رساند ولی طولی نپایید که تیم بیدشهر از روی نقطه پنالتی دوم توسط کاپیتانشان مصطفی حسنی گل اول را به ثمر رساند و اختلاف را به حداقل رساند. در ادامه هر دو تیم وقعیت هایی روی دروازه ایجاد کردند ولی ثمری نداشت حتی تیم بیدشهر می توانست با استفاده از پنالتی نقطه دوم بازی را به تساوی بکشاند ولی این طور نشد تا درنهایت با همان نتیجه ۲ بر ۱ به سود مششعل فیشور خاتمه پذیرد و مشعل فیشور قهرمان جدید نوجوانان بخش اوز شناخته شد.

مراسم اختتامیه با حضور محمدحسین آتش فراز (بخشدار اوز)، سید یوسف حسینی(رئیس اداره ورزش و جوانان بخش اوز) ، مهران عسکری(رئیس شورای اسلامی اوز) ، مهرداد پیشداد ( رئیس هیئت فوتبال بخش اوز) ، محمد شمسی (مسئول کمیته فوتسال بخش اوز) ، عبداله شریف نژاد(مسئول کمیته قراردادها هیئت فوتبال اوز) و پیشکسوتان فیشور و بیدشهر و کهنه و علاقمندان به ورزش برگزار شد.

در نهایت جام و تندیس به عنوان های زیر توسط مسئولین اهدا گردید :

بهترین بازیکن مسابقات : علیرضا رحیمی از تیم مشعل فیشور

فنی ترین بازیکن : یاسین خدایاری از تیم بیدشهر

تیم اخلاق : وحدت کوره

مقام سوم : مربوطی کهنه

مقام دوم: بیدشهر

مقام اول: مشعل فیشور

اسامی بازیکنان و کادرفنی مشعل فیشور :

سرپرست : شاکر شیخ عبدلی      مربی: ابوالحسن حسینی

بازیکنان: محمد رائی ، میثم جلالی ، عبدالرحمن پدرام ، علیرضا رحیمی ، منصور حاجی پور ، ابراهیم احمدپور ، سجاد جوکار ،عمران حنیفی ،مانی نوری ، سپهر جلالی ، عبدالعزیز فتی

00   

گالری عکس

گالری عکس1 عکسنوشته شده توسط اداره ورزش و جوانان اوز در چهارشنبه, ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۷:۳۷ ق.ظ

دیدگاه