رکابزنی دوچرخه سواران کوهستان هیات دوچرخه سواری اوز در مسیر بندر عسلویه- بندر خمیر

پنج دوچرخه سوار کوهستان هیات دوچرخه سواری اوز مسیر بندر عسلویه-بندر خمیر را رکاب زدند.شرح گزارش را از زبان امیر دودکانلو میلان مرور می کنیم:

روز چهارشنبه صبح ساعت ۸ از اوز حرکت کردیم به سمت عسلویه.ساعت ۱۲:۳۰ رسیدیم روستای خرره از توابع عسلویه. از همونجا شروع کردیم به رکابزنی به سمت شرق در امتداد سواحل خلیج فارس از پارسیان و روستاهای زیادی رد شدیم تا قبل از تاریکی توانستیم ۶۵ کیلومتر رکاب بزنیم،شب رو کنار ساحل روستای شیوع چادر زدیم.

صبح روز پنجشنبه به مسیرمون در امتداد سواحل خلیج فارس ادامه دادیم سواحلی بسیار زیبا با پوشش گیاهی و سخره های منحصر به فرد از جمله گردنه عشاق که بسیار جذاب بود.

پس از ۱۱۰کیلومتر رکاب زنی به بندر آفتاب رسیده و شب را در اسکله چادر زدیم.

رکابزنان ما الیاس اناخی، امیر میلان، عمران ملایی، محمد خضری و محمدرضا خوشدل،بودیم که شب دوم آقای فرزاد کاویانی و سپهر پرمون به جمع ما اضافه شدند.

صبح روز بعد به کیش رفتیم و سواحل جذاب و دیدنی کیش رو رکاب زدیم و پس از طی ۵۵کیلومتر شب به اسکله برگشتیم. همان شب به روستای حسینه رفتیم و شب را منزل آقای احمدی از ماهیگیران آن منطقه از ما پذیرایی کردند. صبح روز شنبه ساعت ۸:۳۰ از حسینه حرکت کردیم پس از طی مسافت ۷۰ کیلومتر ظهر رسیدیم بندر لنگه،میزبان ما آقای هادی فقیهی از اوزیهای مقیم بندرلنگه بودند. بعد از صرف نهار و استراحت ساعت ۴:۳۰ به سمت بندر کنگ(۱۰کیلومتر) رکاب زدیم و آنجا میهمان دوست قدیمی بنده آقای مسعود عقیلی بودیم،بعد از گشت و گذار در بافت قدیمی ،جذاب و دیدنی شهر و بعد از صرف شام با ماشین به سمت اوز برگشتیم.

00   

گالری عکس

گالری عکس1 عکسنوشته شده توسط اداره ورزش و جوانان اوز در سه شنبه, ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۸ ب.ظ

دیدگاه