افتتاح خانه دوچرخه و کلنگ زنی سالن هیئت بدنسازی به مناسبت دهه فجر

در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی طرح های عمرانی دهه فجر بخش اوز با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان امروز ۱۳ بهمن، افتتاح یا کلنگ زنی شد.

در این آئین علاوه بر فرماندار، قاضی زاده امام جمعه و سایر علما، آتش فراز بخشدار، کراماتی شهردار، عسکری رئیس وسای اعضای شورای شهر، راستگو سخنگوی شورای استان، رئیس شورای بخش و اعضای شوراهای روستاها و جمعی از مسئولین شهرستان و بخش، اعضای انجمن نواندیشان، گروه های اتحاد و توسعه ، عمران و آبادانی و جمعی از معتمدین حضور داشتند.

مسئولیم پس از نواختن زنگ انقلاب و افتتاح پروژه های عمرانی شهرداری در ادامه مراسم به ضلع شرقی ورزشگاه شهدا برای افتتاح خانه دوچرخه رفتند. سید یوسف حسینی رئیس اداره ورزش و جوانان اوز گفت: این ساختمان با زیر بنای ۱۰۰ متر مربع و با اعتباری معادل ۱۲۰ میلیون تومان با همت نیکوکار ابراهیم اسماعیلی به یاد پدر مرحومشان شادروان حاج هاشم اسماعیلی کهنه ای شاخته شده است. در این ساختمان علاوه بر استقرار دفتر هیئت دوچرخه سواری، دوچرخه به اجاره بانوان و آقایان علاقه مند در می آید.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان اوز از خدمات سعید پرمون رئیس هیئت دوچرخه سواری اوز و سایر اعضا که تحولی در این رشته ورزشی اوز به وجود آورده و اوز به عنوان یکی از ۵ شهر دوچرخه استان در آمده است تشکر کرد.

 

برنامه ورزشی بعد کلنگ زنی ساختمان دفتر هیئت بدنسازی اوز است که به همت یکی از نیکوکاران در ۹۰ متر مربع زیر بنا ساخته می شود. به گزارش شریف امینی رئیس هیئت بدنسازی اوز در این ساختمان اتاق کنفرانس، اتاق منشی، سرویس بهداشتی، آبدارخانه و انباری مستقر می شود.

 

سید یوسف حسینی افزود: برای ساخت دفتر هیئت ورزش های همگانی نیز برنامه داریم که درآینده به اجرا در می آید. در این مراسم با اهدای لوح از ابراهیم اسماعیلی تقدیر شد

منبع:سایت خبری اوز امروز

00   

گالری عکس

گالری عکس1 عکسنوشته شده توسط اداره ورزش و جوانان اوز در شنبه, ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۸:۴۴ ب.ظ

دیدگاه