هشتمین همایش پیاده روی خانوادگی اوز گرامیداشت یاد شادروان محمود عسکری برگزار شد

هشتمین همایش پیاده روی عمومی سال ۹۷ اوز در آخرین روز پاییز با شعار«خدمت به مردم راهی به سوی شادمانی و نشاط » از اداره ورزش و جوانان آغاز شد و در شهرداری به پایان رسید.

این پیاده روی به همت اداره ورزش و جوانان و هیئت ورزش های همگانی با حمایت مهران عسکری رئیس شورای اسلامی شهر با گرامیداشت یاد شادروان محمود عسکری؛ ورزشکار و مدیر موفق اوز برگزار شد.

 

شرکت کنندگان ساعت ۶:۲۵ پیاده روی را از رو به روی اداره ورزش و جوانان آغاز کردند و پس از پیمودن مسیر بولوار شهی رجایی و  میدان بادگیر به میدان بسیج رسیده و سپس پس از طی کردن مسیر خیابان ملت، در جلو قبرستان فاتحه فرستاده و مسیر را تا جلو شهرداری ادامه دادند. دوچرخه سواران شهر نیز به یاد مرحوم عسکری دوچرخه سوار پیشکسوت، کنندگان را با دوچرخه همراهی می کردند.

 

 

 

 

پس از اجرای نرمش صبحگاهی به سرپرستی مهندس شریف امینی، آتش فراز بخشدار اوز ضمن گرامیداشت یاد شادروان محمود عسکری، وی را از افرادی برشمرد که تعامل بسیار خوبی با مردم و مسئولین دانست. بخشدار با تشکر از هیئت ورزش های همگانی و برگزاری منظم برنامه پیاده روی، ورزش را از ضروریات زندگی دانست و اظهار امیدواری کرد این ورزش روزانه ادامه یابد.

 

سید یوسف حسینی رئیس اداره ورزش و جوانان نیز شادروان عسکری ورزشکاری دانست که در امور ورزشی به ویژه هیئت امنای تربیت بدنی همکاری خوبی داشته و برای اعتلای ورزش تلاش مستمری داشته است.

 

عبدالکریم دانشی شادروان محمود عسکری را از افرادی برشمرد که برای پیشرفت شهر  و منطقه در عرصه های مختلف تشویق و ترغیب می کرد. وی راه اندازی دفتر ازدواج و طلاق پس از وفات مولانا شیخ محمد فقیهی و همراهی مرحوم عسکری در امور خیر منطقه را از مصایق این امر دانست.

 

۹ نفر از شرکت کنندگان در پیاده روی به قید قرعه جوایزی را دریافت کردند و از طرف گروه دوستداران بهداشت محیط از سهراب و پیمان یادگاری تقدیر شد.

 

از طرف احمد صالحی زاده به نمایندگی از جمعی از معلولین تندیس این مراسم تقدیم مهران عسکری شد. پایان بخش این مراسم پذیرایی از شرکت کنندگان به صرف صبحانه در محوطه شهرداری بود.

منبع:سایت خبری اوز امروز

00

گالری عکس

گالری عکس1 عکسنوشته شده توسط اپراتور سایت در شنبه, ۰۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۶:۱۱ ق.ظ

دیدگاه