مراسم تجلیل از حلیا صادقی دروازه بان گلاری تیم ملی فوتبال نوجوانان برگزار شد

مهرداد پیشداد؛ رئیس هیئت فوتبال اوز وی را این گونه معرفی کرد:

متولد ۱۳ فروردین سال ۸۲ درگلار، فرزند هدایت الله و دانش‌آموزکلاس دهم مدرسه پروین اعتصامی کوره است. استعداد هلیا صادقی اوایل تابستان ۹۶ توسط خانم های صفا علوی و نصر مربیان تیم نصرشناخته شد و در این تیم به فعالیت ورزشی‌اش ادامه داد.

 

پس از شرکت در مسابقات آموزش و پرورش استان به عنوان عضو تیم استان انتخاب شد و  به مقام دوم کشور دست یافت. پس از آن زیر نظر مربیان تیم ملی قرار گرفت و به عنوان یکی از دروازه بانان برای حضور در اردوی تیم ملی نوجوانان انتخاب شد. وی علاوه بر عضویت در اردوی تیم ملی به عنوان یکی از دروازه بانان، به عضویت تیم ملی فوتبال خلیج فارس که در لیگ برتر حضور دارد نیز در آمده است.

 

پیشداد از ریاست اداره ورزش و جوانان لارستان و اوز، بخشدار، شهردار، خانواده هلیا صادقی، مسئولین و اهالی گلار و سایر شرکت کنندگان تشکر کرد و گفت: هدف ما سرمایه گذاری در تیم های پایه است و برای شرکت تیم منتخب با سرمربی گری مصطفی کارگشا در لیگ دسته ۲ در سال آینده خبر داد.

 

سید یوسف حسینی رئیس اداره ورزش و جوانان اوز در مراسم تجلیل از هلیا صادقی که در سالن ورزشی میراحمدی امروز ۲۸ آذر برگزار شد، گفت: حضور هلیا صادقی در اردوی تیم ملی نوجوانان ایران را افتخار لارستان و بخش اوز دانست و گفت: این موفقیت مرهون خدمات خیرین ساخت سالن گلار،دبیران آموزش و پرورش، هیئت فوتبال اوز، خانم ها علوی و نصرمربیان هلیا، خانم مساح و آموزش و پرورش اوز دانست. وی افزود از ۱۴۰۰ بیمه شده ورزشی در اوز ۸۰۰ نفر آن بانوان هستند و از ۱۰ تیم لیگ برتری والیبال بانوان، ۲ تیم آن از اوز هستند. وی از حضور سید عبدالله حسینی از قلات در تیم ملی تیراندازی اسکیت نیز خبر داد.

 

مراسم تجلیل و اهدای گل، لوح و هدایا از سوی دوستان هلیا، همیازیان، اداره ورزش و جوانان لارستان، اداره ورزش و جوانان اوز، هیئت فوتبال لارستان و اوز، شورا و دهیاری گلار، شورای شهر اوز، شرکت هرمز بتون، جوانان گلار و…آغاز شد.

 

 

مادر هلیا، طیبی رئیس اداره ورزش و جوانان لارستان، آتش فراز بخشدار، کراماتی شهردار،طارمی‌زاده رئیس و عبدالحمید پیشداد دبیر هیئت فوتبال لارستان، معاون پرورشی و کارشناس تربیت بدنی آموزش و پرورش اوز، اکبری از پیشکسوتان گراش، صالحی از شورای شهر اوز، رئیس و اعضای شورا گلار به اتفاق دهیار و سایر اهالی روستا، مربیان و همبازیان هلیا صادقی و جمعی از بانوان و علاقه مندان و… در این مراسم حضور داشتند.

مراسم با عکس های یادگاری مسئولین و سایر شرکت کنندگان با هلیا صادقی به پایان رسید.

منبع: سایت خبری اوز امروز

00

گالری عکس

گالری عکس1 عکسنوشته شده توسط اپراتور سایت در پنج شنبه, ۲۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۸:۱۷ ق.ظ

دیدگاه