شریف امینی رئیس جدید هیات بدنسازی و پاورلیفتینگ بخش اوز

شریف امینی به عنوان مسئول جدید هیات پرورش اندام  و پاورلیفتینگ بخش اوز منصوب شد.

طی جلسه ای که روز پنجشنبه ۹۷/۹/۸ در محل سالن اجتماعات اداره ورزش و جوانان اوز برگزار شد شریف امینی به مدت یک سال به عنوان مسئول هیات بدنسازی اوز انتخاب شد.

این جلسه که با حضور سید یوسف حسینی رئیس اداره ورزش و جوانان،مهران عسکری رئیس شورای اسلامی شهر، نوید خادم پور رئیس سابق هیات و جمعی از فعالین بدنسازی بخش اوز برگزار گردید حسینی طی سخنانی از تلاشهای خادم پور و همکارانشان که در طی یک سال مسئولیت این هیات را بر عهده داشتند تشکر نمود و ضمن تاکید بر اهمیت بدنسازی در چرخه سلامتی جسمی و روانی اجتماع و بالا بردن کیفیت ورزشکاران رشته های مختلف افزود: جایگاه مدیریت این رشته با توجه به طیف گسترده مخاطبین باید توام با برنامه ریزی، سازماندهی و مبتنی بر تقسیم وظایف باشد.

نوید خادم پور ضمن تبریک به آقای شریف امینی رئیس جدید هیات بدنسازی گفت: بنده آماده هرگونه همکاری با هیات جدید جهت به ثمر نشستن اهدافی از پیش تعیین شده و برنامه های جدیدی که هیات در تعالی این رشته پر طرفدار دارند می باشم.

مهران عسکری رئیس شورای شهر اوز که سابقه ریاست هیات بدنسازی را داشته و از فعالین این رشته می باشند گفت: شورای اسلامی کماکان آماده هرگونه همکاری با اداره ورزش و جوانان و هیات بدنسازی بوده و لازم است جهت پیشرفت این رشته خیرین نیز پیشگام گردیده تا بنایی شایسته و در خور جهت هیات بدنسازی تدارک دیده شود.

شریف امینی در پایان اعضای هیات پرورش اندام و پاورلیفتینگ بخش اوز را به شرح ذیل معرفی کرد:

نایب رئیس :سعید قاضی زاده کمیته انضباطی:علی عزیزی سخنگوی هیات:سینا نامی روابط عمومی:منصور کشاورز کمیته مچ اندازی:وحید زرنگار کمیته پاورلیفتینگ:عدنان نورسته کمیته اجرایی:عماد صمدانی

00   

گالری عکس

گالری عکس1 عکسنوشته شده توسط اداره ورزش و جوانان اوز در دوشنبه, ۲۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۷:۲۳ ق.ظ

دیدگاه