برگزاری دوره تئوری مربیگری درجه ۳ در اوز

یک دوره کلاس تئوری مربیگری درجه ۳ به همت هیات دوچرخه سواری اوز و زیر نظر اداره ورزش و جوانان در آذرماه ۹۷ در اوز برگزار شد.

این دوره آموزشی با حضور ۳۰ نفر شرکت کننده بانوان و آقایان متقاضی شرکت در این دوره از تاریخ ۹۷/۹/۱۵  لغایت ۹۷/۹/۲۳ در محل آموزشکده و مهمانسرای اداره ورزش و جوانان خیریه شادروان حاج محمد اسماعیل نظری برگزار گردید. مدت برگزاری این دوره ۶۰ ساعت بود که مدرسی آن را سید یوسف حسینی مسئول اداره ورزش و جوانان اوز ، محمد مهرابی از اساتید دانشگاه پیام نور و محبوبه مساح کارشناس تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش بعهده داشتند و دروسی از جمله نقش مربی، طراحی تمرین، تغذیه ورزشی، فیزیولوژی و آناتومی، روانشناسی، رشد و تکامل، مبانی تربیت بدنی، مبانی آمادگی جسمانی، تجزیه و تحلیل مهارت ها و ایمنی در ورزش بعنوان پیش نیاز جهت گذراندن دوره های مربیگری درجه ۳ در این کلاس آموزشی تدریس شد.

حسینی در مراسم افتتاح این کلاس بر اهمیت آگاهی مربیان جوان از چگونگی بیمه ورزشی ورزشکاران و مسئولیت مدنی اماکن ورزشی همچنین در خصوص بالا بودن اطلاعات پایه آناتومی و فیزیولوژی بدن انسان نکاتی را بیان کرد.

سعید پرمون رئیس هیات دوچرخه سواری اوز گفت: هیات دوچرخه اوز به منظور پیشبرد ورزش منطقه اقدام به برگزاری این دوره کرده و در مراحل بعد برگزاری دوره های عملی مربیگری را در برنامه کاری خود داریم.

وی افزود: فراد باید پس از قبولی در دوره تئوری در دوره عملى نیز شرکت کنند تا با قبولی در این ۲ بخش، پرونده آنها به همراه مدارک برای صدورت کارت مربیگری به فدراسیون مربوطه ارسال شود.

0
0
  

نوشته شده توسط اداره ورزش و جوانان اوز در شنبه, ۲۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱:۴۹ ب.ظ

دیدگاه