سید عبدالله حسینی در ترکیب تیم ملی تیراندازی اهداف پروازی

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی و به نقل از ،با اعلام مربی تیم ملی تیراندازی به اهداف پروازی (اسکیت )، نفرات حاضر مورد ارزیابی قرار گرفتند که در پایان امیرمحمد دادگر و سید عبدالله حسینی با ثبت کمترین خطا بالاتر از سایر رقبای خود ایستادند. در این رکودگیری پس از دادگر و عبداله حسینی، قادر شیرمحمدی، مرتضی یحیی پور و علی احمدی قرار گرفتند. هنریک آواکیان مربی تیم ملی اسکیت در این خصوص گفت: با توجه به رکوردگیری هایی که انجام دادیم امیر محمد دادگر و عبداله حسینی به ترکیب تیم ملی الف ایران راه یافتند و سایر نفرات با تشکیل تیم ب کشورمان، فعالیت خود را ادامه می دهند.

وی تصریح کرد: با این شرایط تمرینات تیم ملی اسکیت ایران (الف) با حضور رامتین بشارتی، علی دوستی، امیرمحمد دادگر و عبداله حسینی ادامه خواهد یافت.

سید عبدالله حسینی در گفت و گو با اوز امروز گفت:  اهل قلات اوز است و مدت ۱۰ سال است که در این رشته فعالیت می کند. وی قبلا در رشته های رزمی فعالیت داشته است.

 

حسینی افزود: در سال گذشته نیز در ترکیب تیم الف حضور داشته است و در پاسخ به پرسش ما مبنی بر تفاوت تیم الف و ب گفت: تیم الف ترکیب اصلی تیم ملی را تشکیل می دهد اما اگر کسی دچار مصدومیت یا بیماری شود از اعضای تیم ب جایگزین می گردد.

 

حسینی که در حال حاضر در اردوی آماده سازی تیم ملی حضور دارد گفت: تیم خود را برای شرکت در مسابقاتی که جهت کسب سهمیه المپیک  در اسفند ماه  برگزار می شود، آماده می کند.

00   

گالری عکس

گالری عکس1 عکسنوشته شده توسط اداره ورزش و جوانان اوز در شنبه, ۲۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۸:۲۸ ق.ظ

دیدگاه