بانوان والیبالیست تیم یاران اوز بر سکوی سوم مسابقات هفته بسیج لامرد ایستادند

تیم والیبال بانوان یاران اوز باز هم با جام و مدال و با دست پر از مسابقات برگشت.

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال اوز، به مناسبت هفته بسیج یک دوره مسابقات به میزبانی شهرستان لامرد در سالن شهید نعیمی برگزار شد.

روند برگزاری این دوره از مسابقات که با حضور ده تیم از سه استان جنوبی(فارس و هرمزگان و بوشهر )رونقی دو چندان یافته بود به شرح زیر است: پس از قرعه کشی تیم ها در دو گروه پنج تیمی جای گرفتند و تیم یاران در گروه ب با تیم های علامرودشت ،پیکان ریز ،آبشار اندیشه گراش و مقاومت لامرد هم گروه شد و توانست با اقتدار در گروه خود اول شده و به مصاف تیم پارسیان برود و در مسابقه ای جذاب و در رقابتی پایاپای بازی را به این تیم واگذار کرده و از راه یابی به فینال بازماند.

در ادامه در دیدار رده بندی با شکست تیم لامرد به مقام سوم رسید.

در این دوره از مسابقات خانم امینه امینی بازیکن تیم یاران به عنوان بازیکن با حجاب برتر انتخاب شد و هدیه ای به رسم یادبود به ایشان تقدیم گردید.

شایان ذکر است در این دوره از مسابقات کلیه تیم های صعود کننده به مرحله نیمه نهایی به جز تیم یاران از چندین بازیکن مهمان سود می‌بردند و تنها تیم یاران بود که بازیکنان کاملا بومی و همشهری خود را در اختیار داشت

اداره ورزش و جوانان اوز و هیات والیبال این پیروزی و افتخار افرینی تیم یاران را به جامعه ورزش اوز علی الخصوص سرپرست، مربی ،بازیکنان تبریک می گوید.

 

00   

گالری عکس

گالری عکس1 عکسنوشته شده توسط اداره ورزش و جوانان اوز در دوشنبه, ۰۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۶:۳۰ ق.ظ

دیدگاه