مدال نقره مسابقات دوچرخه سواری دانش آموزی کشوری بر گردن نوجوان رکابزن اوزی

فاضل پیامی دوچرخه‌سوار نوجوان اوزی در مسابقات المپیاد استعدادهای برتر کشور با شرکت ۱۰۵ رکابزن در چهار رده سنی ۱۲ تا ۱۵ سال مقام دوم المپیاد استعدادهای برتر کشور را کسب کرد.

به گزارش مهران محمودی، این مسابقات در سی ام آبان و اول آذر با هدف شناسایی استعدادها و معرفی آنها به اردو های آینده تیم ملی در مشهد برگزار شد و  در این مسابقات ۲۸ تیم از ۲۶ شهر کشور در سه شاخه به رقابت پرداختند که در شاخه کراس کانتری رده سیزده سال فاضل پیامی دوچرخه‌سوار اوزی به مقام دوم رسید. وی در رشته تایم تریل ۲ کیلومتر نیز به مقام پنجمی رسید.

 

فاضل پیامی که از فرودگاه مشهد عازم شیراز بود، در گفت و گو با اوز امروز گفت: متولد سال ۸۴ اوز و دانش آموز کلاس هفتم مدرسه نظری است. وی در مسابقات استانی به مقام قهرمانی رسیده و به مسابقات گشوری راه یافته است. پیامی ضمن تشکر از پدر و مادر خود،  از پرمون رئیس هیئت دوچرخه سواری اوز، علی خوشابی مربی و سایر اعضا و دوچرخه سواران کورس و کوهستان اوز، صادق با شفاعت مربی و سراج سرپرست تیم اعزامی سپاسگزاری کرد.

 

اداره ورزش و جوانان اوز  این موفقیت را به جامعه ورزش منطقه، این ورزشکار، سعید پرمون رئیس هیئت دوچرخه‌سواری و علی خوشابی مربی تیم تبریک می گوید.

منبع: سایت خبری اوز امروز

00   

گالری عکس

گالری عکس1 عکسنوشته شده توسط اداره ورزش و جوانان اوز در شنبه, ۰۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۹:۰۶ ق.ظ

دیدگاه