هفتمین همایش پیاده روی با شعار« آینده روشن با خانواده کتابخوان» برگزار شد

هفتمین همایش بزرگ پیاده روی اوز به همت اداره ورزش و جوانان و  هیئت ورزش های همگانی با حمایت کتابخانه بانو و کودک و نوجوان اوز و مجتمع علمی فرهنگی مهر و ماه کرانی امروز ۲۵ آبان برگزار شد.

این همایش در هفته کتاب و کتابخوانی و با شعار« آینده روشن با خانواده کتابخوان» برگزار شد.بخشدار اوز به اتفاق شهردار، رئیس و نائب رئیس شورای شهر، روسای دانشگاه آزاد، آموزش و پرورش، ورزش و جوانان، مدرسه عالی احمدیه، بانک ملی مرکزی،  ارشاد و جمع کثیری از اقشار مختلف شامل بانوان و آقایان، راس ساعت ۶ صبح جلو کتابخانه بانو و کودک و نوجوان اوز واقع در ابتدای خیابان بهشتی تجمع کرده و سپس مسیر های بولوار امام خمینی، میدان نون والقلم، بولوار امیرراد و خیابان سوداگر را پیاده پیمودند تا به مجتمع علمی فرهنگی مهر و ماه کرانی برسند و در آن مستقر شوند.

 

 

 

 

 

در این مجتمع پس از اعلام برنامه توسط محمد صادق قاسمی از اعضای فعال هیئت ورزش های همگانی و دوستداران بهداشت محیط، انیس امینی از اعضای باشگاه کتابخانه کودک و نوجوان به عنوان مجری ضمن معرفی کوتاه کتابخانه از فائزه طیوری مسئول کتابخانه درخواست کرد توضیحاتی بیشتری بدهد. طیوری ضمن تشکر از شرکت کنندگان به ویژه مسئولین حاضر در پیاده روی، و تقدیر از فوزیه خضری و سایر حامیان کتابخانه، تاریخ تاسیس آن را در سال ۸۴  اعلام کرد و افزود در سال ۸۶ بخش کودک و نوجوان نیزاضافه شده است.

 

 

 

 

 

فتحیه فتحی از دیگر موسسین و حامیان کتابخانه برنامه های پروژه سلام کتاب یک تا ۹ را توضیح داد و گفت: با تشکر از حمایت فوزیه خضری و سایر بانوان و حامیان مقیم دبی از برنامه های و پروژه سلام کتاب، در پروژه سلام کتاب یک پروفسور مهدی محقق و نوش آفرین انصاری و در آخرین پروژه آنیتا یار محمدی از نویسندگان کودک و نوجوان به اوز آمدند. وی از افتتاح کتابخانه توران بانو در این مجتمع توسط فرهاد حسن زاده از دیگ نویسندگان مطرح کشور خبر داد.

 

 

 

هدی دانشی زندگینامه فرزانه فرزین از کتابداران مشهور که متولد ۱۳۲۸ در اوز بوده و در کتابخانه دانشگاه شیراز  و دانشکده حقوق مشغول به خدمت بوده و اکنون بحش مرجع کتابخانه دانشگاه شیراز به نام وی است را قرائت کرد و افزود: فرزین در سال ۸۴ فوت کرده است.

 

 

معرفی برنامه های مختلف در جستجوی نویسنده، کتابخوانی در اماکن مذهبی و تاریخی، قصه گویی، شادسازی محیط کتابخانه و… توسط اعضای کتابخانه، اجرای سزود من یار مهربانم توسط کودکان مجتمع و مسابقه اولین کتابی که خوانده ام بخش های دیگر مراسم پایانی پیاده روی بود.

 

 

تقدیر از محبوبه مساح و احمد قائدی توسط فرید نامی و فائزه رضایی از مدیران گروه دو ستداران بهداشت محیط دیگر برنامه مراسم بود.در پایان از شرکت کنندگان به صرف صبحانه که با همکاری کتابخانه بانو و کودک و نوجوان و مجتمع علمی فرهنگی کرانی تدارک دیده شده بود، پذیرایی شد.

 

 

 

پس از صرف صبحانه شرکت کنندگان از نمایشگاه نقاشی و آثار دانش آموزان مجتمع و اعضای کتابخانه بانو بازدید کردند. عنایت الله خضری دبیر بازنشسته ریاضی گفت: جدول ضرب در مدارس دیده ام اما برای اولین بار است که در یکی از مدارس جدول تقسیم می بینم.

 

 

 

محمد صادق قاسمی اعلام کرد هشتمین پیاده روی عمومی، جمعه ۳۰ آذر و با حمایت مهران عسکری برگزار می شود.

منبع: سایت خبری اوز امروز

00   

گالری عکس

گالری عکس1 عکسنوشته شده توسط اداره ورزش و جوانان اوز در شنبه, ۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۷:۵۳ ق.ظ

دیدگاه