دیدار اعضای گروه اتحاد و توسعه با رئیس اداره ورزش و جوانان به مناسبت هفته تربیت بدنی

به گزارش عبدالرحمن صالح یکم آبان ماه ۹۷ به مناسبت هفته تربیت بدنی ورزش و جوانان گروه اتحاد و توسعه اوز با چند نفر از خواهران و برادران برای عرض تبریک و تقدیر و تشکر به دیدار جناب آقای سید یوسف حسینی ریاست محترم تربیت بدنی ورزش و جوانان رسیده که در این دیدار سخنگو گروه جناب حاج شیخ یعقوب فقیهی‌ از طرف همه اعضای گروه به این مناسبت تبریک گفتند و از تمامی زحمات کشسده شده تا کنون تشکر و قدر دانی کردند. دکتر عسکری ریاست شورای اسلامی شهر نیز از طرف شورا این هفته را تبرک گفته و دو نامه نوشته شده گروه اتحاد و توسعه بخش اوز را در جمع حاضرین قرائت کردند.

حسینی ضمن تشکر از گروه مردم نهاد اتحاد و توسعه اوز گفت: ورزش ما باید به توانمندی خیلی خوبی برسد که ورزش کاران در مسابقات استانی و کشوری از فرزندان شهر اوز و بخش باشد .ورزش برای شهرمان سود فراوان به همراه دارد. وقتی ورزشکاران ما در سطح کشور به مقام برسند خودش یک برند بسیار قوی برای معرفی شهر و منطقه می باشد . یک ورزشکار در سطح کشوریمیتواند الگویی برای فرزندان ما باشد.

ما همیشه با کمبود نیروی انسانی و کمبود مالی مواجه هستیم و البته برای قسمت مالی باید اداره ورزش و جوانان بخش اوز برنامه ریزی کند که برویم به سوی درآمد پایدار که درآمدی در کنار هزینه ها داشته باشیم . وی در پایان افزود: همیشه درب ورزشگاه بروی شهروندان عزیزمان باز است و همیشه من در دفتر کارم هستم .ولی باید علما و بزرگان جامعه پیشقدم شوند که نظر خیراندیشان به طرف ورزش شهرمان تقویت کنند .ما باید یک سهم در سبد کالای خانه خودمان برای ورزش باشد با این دید حتما ما بهترین ورزشگاه با بهترین ورزشکاران خواهیم داشت.

00   

گالری عکس

گالری عکس1 عکسنوشته شده توسط اداره ورزش و جوانان اوز در شنبه, ۰۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۴:۲۳ ق.ظ

دیدگاه