دیدار رئیس اداره ورزش و جوانان به همراه روسای هیات های ورزشی با بخشدار اوز

رئیس اداره ورزش و جوانان به همراه روسای هیات های ورزشی اوز طی دیداری در روز دوشنبه ۹۷/۷/۳۰ با بخشدار ملاقات کردند.

در این جلسه که با حضور سید یوسف حسینی رئیس اداره ورزش و جوانان اوز، فروغ هاشمی، محبوبه مساح کارشناس تربیت بدنی آموزش و پرورش،ساسان پیرزاد رئیس هیات کاراته،مهرداد پیشداد رئیس هیات فوتبال،فرزاد علوی رئیس هیات شطرنج، فریدون نامی رئیس هیات ورزش های همگانی،میلاد پیشداد نائب رئیس هیات اسکیت ، محسن محبی رئیس هیات سوارکاری،نگهدار جلیلی رئیس هیات کشتی،فاطمه کامیاب رئیس هیات ورزش های بومی و محلی و نماینده هیات والیبال و سعید شریفی رئیس هیات کوهنوردی،مهشید خضری مسئول بانوان هیات کوهنوردی  برگزار شد، حسینی ضمن تبریک هفته تربیت بدنی به تمامی ورزشکاران منطقه به اعلام برنامه های ورزشی این هفته پرداخت و از پروژه های عمرانی تکمیل شده و در دست ساخت در اوز و روزتاهای اطراف گفت. وی در سخنان خود به یکی از مشکلات اصلی شهر که کمبود زمین ورزشی است اشاره نمود.

بخشی از سخنان روسای هیات های ورزشی در این دیدار:

ساسان پیرزاد پس از اعلام برنامه مسابقات این هیات از مجهز شدن سالن کاراته به اخرین امکانات  برای ارتقای هر چه بیشتر کاراته کاران خبر داد.

مهرداد پیشداد نیز از فعالیت های گسترده در بخش دانش افزایی و برگزاری کلاسهای متعدد داوری و مربیگری در سال جاری گفت و در خصوص لزوم سرمایه گذاری در بخش های پایه به خصوص نونهالان و نوجوانان در منطقه صحبت نمود.

فرزاد علوی همچنین از برگزاری مسابقات متعدد کشوری و دوره های مربیگری و داوری در اوز خبر داد.

فریدون نامی نیز از فعالیت های صورت گرفته از جمله برگزاری ماهانه پیاده روی همگانی و ثبت ورزش محلی لهپرگاله با همکاری موزه مردم شناسی در مدت یک سال ریاست خود در این هیات گفت.

میلاد پیشداد نیز یکی از مشکلات هیات اسکیت را نبود فضای ورزشی جهت احداث پیست اسکیت برشمرد و از بخشدار تقاضای پیگیری نمود

محسن محبی هم ضمن تبریک هفته تربیت بدنی به اعلام فعالیت های صورت گرفته پرداخت.

نگهدار جلیلی نیز از اعلام بازیکنان به مسابقات گفت و در خصوص مشکل تشک سالن کشتی و لزوم پیگیری آن صحبت نمود.

فاطمه کامیاب همچنین در خصوص تاریخچه ورزش بومی و محلی در اوز و برگزاری مسابقات سالانه این هیات گفت. وی در ادامه از حضور تیم های والیبال بانوان در بین ۸ تیم برتر استان گفت و از مسئولین در خواست توجه ویژه به ورزش بانوان را داشت.

سعید شریفی نیز از صعود های انجام شده و در یک سال اخیر و برنامه های هیات برای صعود های برون استانی به قله های معروف خبر داد.

 

در پایان آتش فراز ضمن تبریک هفته تربیت بدنی  از لزوم جذب و علاقه مندی جوانان به ورزش گفت و افزود: بی شک امروز مسئولیتی سنگین وخطیر متوجه جامعه ورزش جوانان است و تنها با تلاش و همت بالا می توان با از پیش روی برداشتن مسائل ومشکلاتی که در حرکت پرشتاب ورزش وقفه ایجاد می‌کنند، به سوی اهداف توسعه ورزش حرکت کرد.

 

نوشته شده توسط اپراتور سایت در چهارشنبه, ۰۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۷:۴۱ ق.ظ

دیدگاه