دیدار اعضای اتاق اصناف اوز با رئیس اداره ورزش و جوانان اوز به مناسبت هفته تربیت بدنی

عبدالله معصوم نژاد مسئول اتاق اصناف اوز به همراه محمد امینی و یعقوب فقیهی طی دیداری در روز یکشنبه ۲۹ مهرماه ۹۷ با سید یوسف حسینی رئیس اداره ورزش و جوانان اوز هفته تربیت بدنی و ورزش را به ایشان و همکارانشان تبریک گفتند.

معصوم نژاد ضمن تبریک این هفته به تمامی ورزشکاران گفت:ورزش و تربیت بدنی به عنوان یک پدیده تربیتی سازنده و مفید در غنای فرهنگی جامعه حائز اهمیت است و بر این اساس ورزش وسیله ای برای رشد وجودی و کمال انسان و عامل همبستگی اجتماعی و انتقال فرهنگ ها و ارزش ها محسوب می شود و از این منظر ورزش هیچگاه محدود به زمان و مکان نبوده و باید شرایطی فراهم شود تا با نهادینه شدن فرهنگ ورزش، این مهم به عنوان یک اصل و نیاز اساسی، مورد اهتمام همه خانواده ها و تک تک اقشار جامعه، قرار گیرد.

فقیهی در ادامه افزود: بی شک امروز مسئولیتی سنگین و خطیر متوجه جامعه ورزش جوانان است و تنها با تلاش و همت بالا می توان با از پیش روی برداشتن مسائل و مشکلاتی که در حرکت پرشتاب ورزش وقفه ایجاد می‌کنند، به سوی اهداف توسعه ورزش حرکت کرد. 

سید یوسف حسینی  ضمن تشکر از حضور  و توجه این عزیزان به امر مهم ورزش خاطر نشان کرد:ورزش عرصه توقف ناپذیری است که برای آن حد و مرزی به لحاظ توسعه و پیشرفت وجود ندارد و باید دوچندان بکوشیم تا از قافله رشد عقب نمانیم.

وی در پایان از تلاش های بی دریغ هیأت های ورزشی، همکاران تلاشگر، قهرمانان، پیشکسوتان، داوران و مربیان در هفته تربیت بدنی و ورزش تقدیر به عمل آورد.

00   

گالری عکس

گالری عکس1 عکسنوشته شده توسط اداره ورزش و جوانان اوز در دوشنبه, ۳۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۵:۲۱ ق.ظ

دیدگاه