دیدار مسئولین با رئیس اداره ورزش و جوانان به بهانه هفته تربیت بدنی و ورزش

به مناسبت بزرگداشت هفته تربیت بدنی بخشدار اوز به اتفاق شهردار، رئیس آموزش و پرورش و ۲ نفر از اعضای شورای شهر، روسای ارشاد و کتابخانه عمومی اندیشه ضمن دیدار با حسینی؛ رئیس اداره ورزش و جوانان از خدمات وی، کارکنان و هیئت های ورزشی تقدیر کردند.

 

آتش فراز بخشدار اوز در این دیدار ضمن تبریک هفته تربیت بدنی اعلام کرد از زمان پذیرش مسئولیت اداره ورزش و جوانان توسط سید یوسف حسینی کارهای بزرگی شده است و این امر نشان دهنده آن است که اگر مسئولین دست به دست هم بدهند کارهای بزرگ محقق می شود. وی از همکاری شورا و شهرداری در بهره برداری از استخر به عنوان یکی از مصداق های این همکاری نام برد و افزود: خودم به اتفاق رئیس آموزش و پرورش از امکانات استخر شنا و دوچرخه سواری استفاده می کنیم.

 

فریبا صالحی از اعضای شورا از همکاری اداره ورزش و جوانان در برنامه های مختلف سپاسگزاری کرد. رضایی رئیس آموزش و پرورش از هزینه های سنگین ورزش به ویژه در آموزش و پرورش سخن گفت و افزود: باید برای تامین هزینه ها فکر اساسی کرد.

 

کراماتی شهردار اوز گفت: علیرغم ان که اداره ورزش و جوانان از نظر اعتبارات دولتی و کادر ثابت درمضیقه است خدمات خوبی ارائه شده و با وجودی که روسای تربیت بدنی کشور و استان به اوز آمده و خدمات را دیده اند اما کمک موثری نشده است.

 

فروغ هاشمی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن تشکر از همکاری اداره ورزش و جوانان خواستار برگزاری همایشی با حضور هیئت های مختلف ورزشی شد. فوزیه زارعسرپرست کتابخانه عمومی اندیشه نیز آمادگی کتابخانه برای تامین کتاب های ورزشی اعلام کرد.

ابراهیم احمدی مدیر مسئول پیام اوز ضمن سپاس از خدمات اداره و هیئت های ورزشی با توجه به سابقه ۴۰ ساله نمایندگی ورزش و جوانان، خواستار برنامه ریزی برای تامین اعتبارات دولتی کادر ثابت شد. وی پیشنهاد کاربران سایت اوز امروز برای تعویض تابلو اداره ورزش و جوانان را یاد آور شد.

محمود محبی نائب رئیس شورای شهر خواستار آن شد که در زمینه ورزش قهرمانی بیش از گذشته پیگیری و اقدام شود.

 

سید یوسف حسینی ضمن تشکر از حضور مسئولین گفت: مشکلات مالی وجود دارد اما برای آن راه حل تعریف کرده ایم که در صورت محقق شدن برخی از مشکلات کاهش می یابد. وی افزود: علاوه بر فعالیت ۲۲ هیئت ورزشی تلاش شده در زمینه آموزش در رشته های مختلف کار می کنیم. در ورزش قهرمانی نیز اوز در تیم ملی تیر اندازی نماینده دارد. رشته کاراته نیز در رده های مختلف تیم ملی نماینده دارد. ۲ تا از ۱۰ تیم برتر والیبال استان از اوز هستند. در شطرنج قهرمانمان ما دارای رنکینگ بسیار خوبی هستند و در تیم های پایه نیز فعالیت خوبی صورت می گیرد اما اعزام تیم های فوتبال به لیگ استان مستلزم هزینه های سنگین است که هزینه هر تیم از کل بودجه سالیانه اداره ورزش و جوانان بیشتر خواهد بود. وی برای تعویض تابلو اداره قول مساعد داد.

مهردادپیشداد رئیس هیئت فوتبال نیز که در این نشست حضور یافت گفت: در اوز استعدادهای خوبی وجود دارد که باید حمایت شوند و با برگزاری دوره های آموزشی مربیگری و داوری تلاش می شود کارها به صورت پایه ای انجام شود.

در این نشست نورالهدی بیگدلی مسئول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان و ریحانه حسینی از کارکنان اداره ارشاد نیز حضور داشتند.

00   

گالری عکسنوشته شده توسط اداره ورزش و جوانان اوز در یکشنبه, ۲۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۷:۵۹ ق.ظ

دیدگاه