برگزاری همایش پیاده روی با شعار «معلولیت محدودیت نیست»

ششمین همایش پیاده روی سال ۹۷ اوز به همت هیئت ورزش های همگانی، اداره ورزش و جوانان و جامعه معلولین امروز جمعه ۲۷مهر، برگزارشد.

این پیاده روی از ساعت ۵:۴۵ دقیقه صبح از جلو اداره ورزش و جوانان آغاز شد و شرکت کنندگان مسیر بولوار شهید رجایی، خیابان شهید بهشتی، خیابان ملت و جنگجو را پیمودند.

 

 

سپس با حضور در قبرستان بر سر مزار شادروان عبدالله هاشم پور حاضر شده و پس از قرائت فاتحه، شیخ یعقوب فقیهی به قرائت دعا پرداخت و فائزه رضایی از اعضای هیئت ورزش های همگانی متنی را در وصف شادروان عبدالله هاشم پور مدیر باشگاه اوز جوان قرائت کرد.

 

 

 

 

 

ادامه مسیر،پیمودن خیابان شیخ محمد فقیهی و تجمع در ورزشگاه اوز جوان بود. در این ورزشگاه ابتدا اتش فراز بخشدار از هیئت ورزش های های همگانی، اداره ورزش و جوانان و جامعه معلولین تشکر کرد، عبدالعزیز خضری رئیس دانشگاه آزاد گفت: مسابقه کتاب ۲۴ آبان و کارگاه آموزشی با حضور کارشناس خانواده در تاریخ ۲۹ مهر در این دانشگاه برگزار می شود و از حضار برای شرکت دعوت کرد.

 

 

 

 

به مناسبت هفته تربیت بدنی یوسف خادمی به نمایندگی از هیئت ورزش های همگانی از سید یوسف حسینی رئیس این اداره و فرشید فقیهی، مسعود کمالی و نورالهدی بیگدلیکارکنان اداره ورزش و جوانان و خدمات آنان تقدیر  کرد و هدایایی تقدیم آنان شد.

 

 

جامعه معلولین نیز از علی تیرزن، محمد اسدی، فاطمه برازنده و بانو میرزاده و فائزه رضایی و محمد صادق قاسمی تقدیر کرد.

اهدای پلاک خودرو به ۲۰ نفر ار فعالین گروه بهداشت توسط احمد صالحی زاده و اجرای برنامه ورزشی حلقه و بازی با راکت توسط نونهالان آیسا معصومی، پارسا بهمرد، آرش قاسمی و انفال لطافت با داوری خانم سلیم از دیگر برنامه ها بود.

 

 

مراسم با پذیرایی به میزبانی احمد صالحی زاده به نیابت از جامعه معلولین در ورزشگاه پایان یافت.

 

محمد صادق قاسمی اعلام کرد: هفتین همایش پیاده روی مقارن با هفته کتاب و کتابخوانی به میزبانی کتابخانه بانو و کودک و نوجوان اوز ۲۵ آبان، برگزار می شود.

 

منبع:سایت اوز امروز

00   

گالری عکس

گالری عکس1 عکسنوشته شده توسط اداره ورزش و جوانان اوز در شنبه, ۲۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۶:۳۸ ق.ظ

دیدگاه