استقبال مسئولین از افتخار آفرینان فوتسال اوز

بازیکنان تیم فوتسال آموزشگاه محمود زاده، نماینده استان فارس که به مقام چهارم  مسابقات فوتسال دانش آموزی در مرحله کشوری رسید، شامگاه ۸ مرداد در میان استقبال مردم و مسئولین به اوز بازگشتند.

این تیم که پس از قهرمانی در مسابقات دانش آموزان فارس در سال گذشته به عنوان نماینده استان در سی و پنجمین دوره مسابقات دانش آموزی در تبریز شرکت کرده بود، در دور مقدماتی توانست بر تیم های سیستان و بلوچستان، ایلام و هرمزگان پیروز شده و به عنوان سرگروه به دور یک هشتم نهایی صعود کند.

در دور یک هشتم نهایی بر تیم کرمان پیروز شد و در دور یک چهارم نهایی نیز بر خوزستان غلبه کرد تا به جمع چهار تیم برترکشور برسد. در نیمه نهایی با نتیجه۳ بر ۲ مغلوب تیم کرمانشاه -قهرمان این دور از مسابقات- شد و در رده بندی نیز با مصدوم شدن صادق صداقت کاپیتان خود،  ۲ بر یک از اردبیل شکست خورد تا به عنوان مقام چهارم این دوره از مسابقات بسنده کند.

 

رضایی رئیس آموزش و پرورش اوز در این مراسم ضمن تشکر از تلاش دانش آموزان، خرم سرپرست و آذری سرمربی تیم، کارکنان اداره، مسئولین، مردم و خانواده های دانش آموزان در مراسم استقبال جزئیاتی از تلاش های صورت گرفته در اعزام این دانش آموزان را بیان داشت.

مجتبی خرم سرپرست تیم نیز حضور موفق دانش آموزان آموزشگاه محمود زاده در این مسابقات در راستای معرفی بهتر استان و اوزدر این تورنمنت ارزیابی کرد و افزود: علاوه بر بار فنی دانش آموزان، اخلاق و رفتار آنان نیز معرف خوبی از اوز بوده است. وی از انتخاب ۴ نفر از این دانش آموزان توسط مربیان استعداد یاب و راه یابی به مراحل بالاتر از جمله اردوهای تیم ملی به عنوان دستاورد دیگر این مسابقات خبر داد.

 

در این مراسم علاوه بر گردن آویز کردن گل، با اهدای کارت هدیه از بازیکنان، سرپرست و مربی تیم قدردانی شد.

 

اسامی بازیکنان، سرپرست و مربی به شرح زیر است:

محمد حسین زاده، عارف اسدی، میلاد بهرامیان، علی جمالی، محمد حسین رشیدی، آرین کریم پور، صادق صداقت( کاپیتان) ادریس خرم، محمد اسفندیاری، ابوذر صیادی، حمید رضا بازو  و محمد رسول صدیقی.

 

آموزشگاه محمود زاده از جمله آموزشگاه های شبانه روزی است که اکثر دانش آموزان آن را دانش آموزان روستاهای بخش اوز و منطقه تشکیل داده اند.

 

منبع:سایت خبری اوز امروز

0
0
  

نوشته شده توسط اداره ورزش و جوانان اوز در چهارشنبه, ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۵:۵۲ ق.ظ

دیدگاه