تیم فوتسال جوانان کهنه بر سکوی قهرمانی مسابقات بنارویه قرار گرفت

مسابقات فوتسال رده جوانان زیر نظر هیئت فوتبال بنارویه با شرکت ۶ تیم برگزار گردید که درنهایت تیم شهیدجعفریان کهنه ، قهرمان شایسته این رقابت ها لقب گرفت و جام قهرمانی را کاپیتان این تیم مهرداد خادمی بالای سر برد.

این مسابقات با شرکت دو تیم از بنارویه به نام های آرش و رعد ، یک تیم از بخش اوز به نام شهیدجعفریان کهنه و ۳ تیم از منطقه بلوک به نام های هرم ، بلغان و کاریان در سالن شهدای بنارویه در قالب ۲ گروه ۳ تیمی آغاز شد که در مرحله نیمه نهایی تیم شهیدجعفریان کهنه به دلیل عدم حضور تیم هرم به فینال رسید و در دیگر بازی تیم آرش بنارویه ۲ بر ۱ از سد تیم کاریان گذشت تا دو تیم قدرتمند آرش بنارویه و شهید جعفریان کهنه برگزارکننده دیدار نهایی باشند.

دیدار فینال درحضور تماشاگران و ماموران نیروی انتظامی و مقامات سیاسی بنارویه و پیشکسوتان ورزشی منطقه برگزار شد.

مسابقه نهایی با تک گل فواد رهنورد  از روی نقطه کرنر آغاز شد و بلافاصله گل تساوی را بازیکن آرش بنارویه روی اشتباه دفاع کهنه به ثمر رساند. گل دوم کهنه توسط محمدعلی وطن خواه و گل سوم در دقایق آخر نیمه اول توسط فواد رهنورد به ثمر رسید تا نیمه اول ۳ بر ۱ به سود کهنه به پایان رسد. گل چهارم روی پاسکاری زیبای بازیکنان کهنه توسط حمید حاتمی زده شد. در ادامه بازیکنان آرش بنارویه به خودشان آمدند و توانستند ۲ گل دیگر به ثمر برسانند. در نهایت این بازی با نتیجه ۴ بر ۳ به سود تیم کهنه به پایان رسید و این تیم توانست عنوان قهرمانی این رقابت ها را بدست آورد.

مراسم اختتامیه با حضور بخشدار بنارویه ، اعضای شورای اسلامی بنارویه ، پیشکسوتان بنارویه ، محمدتقی شجاع مسئول هیئت فوتبال بلوک  ، جمعی از اهالی ورزش منطقه و اعضای هیئت فوتبال بنارویه برگزار شد.

بخشدار بنارویه در سخنان کوتاه خود ضمن تقدیر و تشکر از عوامل برگزاری و اعضای هیئت فوتبال بنارویه و تیم های شرکت کننده ابراز امیدواری نمودند که در آینده شاهد مسابقاتی باکیفیت تر و پربارتر در تمام رده ها باشیم.

از طرف سلمان بشکار مسئول هیئت فوتبال بنارویه به تمام تیم های شرکت کننده و داوران این مسابقات لوح سپاس اهدا گردید و همچنین از طرف محمدتقی شجاع مسئول هیئت فوتبال بلوک به برخی از فعالان ورزشی منطقه لوح سپاس و یادبودی اهدا شد. پایان بخش مراسم اهدای جام قهرمانی به تیم منسجم کهنه و بالا بردن آن توسط مهرداد خادمی کاپیتان تیم کهنه بود.

 

 

 

 

 

اسامی بازیکنان و کادر فنی تیم شهیدجعفریان کهنه:

مهرداد خادمی(کاپیتان) ، محمدعلی وطن خواه ، فواد رهنورد، حمید حاتمی ، فرشاد محمدی ، سیاوش وطن خواه ،ابراهیم عبدی ، مهدی صابری ، سهیل رسولی ، محمد فیروزی(ابراهیم)

سرمربی: سعید صادق پور  — مربی: عبدالواحد واحدی  — سرپرست: عارف حاجی پور

اداره ورزش و جوانان اوز این موفقیت را به تمامی بازیکنان،کادر فنی و مردم ورزش دوست بخش اوز تبریک گفته و آرزوی سربلندی و پیروزی برای یکایک این عزیزان در تمامی مراحل زندگی را دارد.

منبع:سایت خبری مربوطی

00   

گالری عکس

گالری عکس1 عکسنوشته شده توسط اداره ورزش و جوانان اوز در چهارشنبه, ۲۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۷:۱۶ ق.ظ

دیدگاه