مهرداد پیشداد به عنوان رئیس جدید هیات فوتبال بخش اوز معرفی شد

مراسم تقدیر و تودیع میلاد پیشداد رئیس سابق هیات فوتبال و معارفه مهرداد پیشداد به عنوان مسئول جدید هیات با حضور طارمی زاده رئیس هیات فوتبال لار، حاجیان مشاور عالی و عبدالحمید پیشداد دبیر این هیات به همراه جمعی از معتمدین و تیمهای بخش اوز، ۱۷ تیر ماه در سالن کنفرانس اداره ورزش و جوانان برگزار شد.

سید یوسف حسینی ضمن تقدیر از خدمات شش ساله میلاد پیشداد رئیس سابق هیت فوتبال اوز که دعوت نامه حضور ایشان ارسال شده بود و انتظار داشت در این مراسم شرکت کند، درباره سخنان و حواشی که در فضای مجازی پیرامون برکناری میلاد پیشداد از ریاست هیت فوتبال اوز که توسط شخص میلاد پیشداد در فضای مجازی منتشر شده بود به علت عدم حضور پیشداد در این مراسم از بیان دلایل برکناری میلاد پیشداد امتناع کرد.

 

سید یوسف حسینی به معرفی مهرداد پیشداد رئیس جدید هیئت فوتبال اوز پرداخت . وی مهرداد پیشداد را  از پیشکسوتان بخش اوز و دبیر قبلی بخش اوز معرفی کرد.

حسینی گفت: از مهرداد پیشداد انتظار دارم که یک برنامه ریزی کوتاه مدت ، میان مدت ،بلند مدت و چشم اندازی برای فوتبال بخش اوز تهییه نماید، و افرادی قوی و مجرب را در هیات فوتبال اوز انتخاب کند و در کنار آن از یک هیات امنای قوی بهره گیرد. وی با تاکید بر آموزش و برگزاری کلاس های داوری و مربی گری از مهرداد پیشداد خواست تاکید ویژه ای به نو جوانان داشته باشد.هیات فوتبال حداقل هفته ای یکبار جلسه برگزار کند تا هیات فوتبال از پویایی برخوردار باشد.

 

طارمی زاده ضمن تشکر از زحمات چند ساله میلاد پیشداد ضمن تشکر از میلاد پیشداد رئیس سابق هیات فوتبال بخش اوز ابراز امیدواری کرد که فوتبال اوز به جایگاه شایسته خود در لارستان و استان برگردد.

 

عبدالحمید پیشداد دبیر هیات فوتبال لارستان گفت تغییر در هیات فوتبال لارستان فقط مختص به اوز نبوده و از برنامه های هیات فوتبال لار بوده که امیدواریم با این تغییرات تحولی در فوتبال لارستان به وجود آید.

 

مهرداد پیشداد رئیس جدید فوتبال اوز بیان داشت امیدوارم جواب این اعتماد را بتوانم بدهم . برای رشد و توسعه فوتبال اوز نیاز به حمایت های مسئولین و همکاران خود دارم.

در پایان حکم یک ساله مسئولیت هیات فوتبال اوز به مهرداد پیشداد اهدا شد.

منبع:سایت خبری اوز امروز

00   

گالری عکس

گالری عکس1 عکسنوشته شده توسط اداره ورزش و جوانان اوز در سه شنبه, ۱۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۶:۴۸ ق.ظ

دیدگاه