تیم منتخب اوز بر سکوی نایب قهرمانی مسابقات مینی فوتبال جام رمضان هرمود صحرای باغ ایستاد

به گزارش سایت خبری اوز امروز و به نقل از ابراهیم احمدی: مسابقات مینی فوتبال جام رمضان هرمود صحرای باغ که با شرکت ۱۶ تیم از ابتدای ماه مبارک رمضان آغاز شده بود در شب عید فطر به پایان رسید و تیم بیرم به مقام قهرمانی رسید. منتخب اوز نیز به نایب قهرمانی بسنده کرد.

مسابقه فینال این دوره از مسابقات با حضور محسن خلیلی ملی پوش سابق پرسپولیس، امیر حسین صادقی ملی پوش سابق استقلال  و مهدی توتونچی مجری شبکه ورزش در چمن مصنوعی هرمود صحرای باغ برگزار شد.

 

نیمه اول این مسابقه با نتیجه یک بر صفر با گل دقیقه ۱۵ محمد ملکزاده بازیکن شماره ۶ بیرم به پایان رسید و بازیکنان تیم منتخب اوز که شامل بازیکنان تیم های امید اوز، کهنه و گلار و محمد افسرده یار کمکی از لار با مریی گری اسد نیامبارک بودند علیرغم حملات محدودی که داشتند نتوانستند به گل برسند.

 

نیمه دوم بازیکنان منتخب اوز شروع بهتری داشتند و در ۱۰ دقیقه ابتدایی نیمه دوم حملات بیشتری بر روی دروازه بیرم داشتند اما نتوانستند از حملات خود سودی ببرند تا این که به تدریج قوای بدنی آنان تحلیل رفت و این تیم بیرم بود که در ۱۰ دقیقه پایانی بازی توانست از فرصت ها بهتر بهره ببرد و در دقایق ۱۳ و ۱۵ توسط بازیکن شماره ۳ خود حمید باقری به گل های دوم و سوم برسد و با ۳ گل از حریف حود جلو بیفتد. اما این همه ماجرا نبود، تیم اوز که مسابقه را باخته بود با تعویض دروازه بان خود با ۵ بازیکن به سمت دروازه بیرم یورش برد و این موضوع باعث شد بیرم از موقعیت ها و خروج دروازه بان اوز استفاده کند و ۲ گل دیگر توسط مهدی حاجی پور و ابوذر شکسته وارد دروازه اوز کند و ۵ بر صفر به پیروزی و مقام قهرمانی برسد.

 

حدود ساعت ۲ بامداد جمعه ۲۵ خرداد مراسم اختتامیه با اجرای مهدی توتونچی آغاز و اعلام شد دراین دوره از مسابقات، ۴۲ بازی برگزار و ۲۲۹ گل رد و بدل شده است. ۱۴ داور این مسابقات را قضاوت کرده و ۲۲۹ بازیکن در قالب ۱۶ تیم به رقابت پرداختند.

 

سید یوسف حسینی رئیس اداره ورزش و جوانان اوز به عنوان نماینده کمیته اجرایی مسابقات و حامی رزش هرمود؛ آقای سید قطب الدین محمدی،  با گرامیداشت حضور محسن خلیلی، امیر حسین صادقی و مهدی توتونچی و سایر میهمانان، این دوره از مسابقات را دهمین دوره مسابقات جام رمضان هرمود معرفی کرد و از تیم برگزاری مسابقات به ویژه آقایان محمد ظریف و احمد پورصفر به نیکی یاد کرد.

 

در ادامه محسن خلیلی و امیر حسین صادقی بر روی جایگاه قرار گرفتند و ضمن معرفی خویش در اهدای تندیس به سرپرستان ۱۶ تیم شرکت کننده و ۱۴ داور این دوره از مسابقات شرکت کردند. بهترین دوازه بان از تیم گراش، بهترین بازیکن حجت دهقانی پور از امید هرمود و آقای گل مسابقات رشید رستمی از امید باغ معرفی شدند.

 

تیم های امید هرمود و گراش مشترکا به عنوان تیم سوم معرفی شدند و تیم منتخب اوز با دریافت جام نائب قهرمانی و مبلغ ۵ میلیون تومان نقد به عنوان تیم دوم و هیئت فوتبال بیرم با دریافت جام قهرمانی و مبلغ ۱۰ میلیون تومان نقد به عنوان قهرمان این دوره از مسابقات معرفی شدند.

 

به انتخاب محسن خلیلی و امیر حسین صادقی بازیکن شماره ۷ هیئت فوتبال بیرم؛ داریوش ایار، بهترین بازیکن مسابقه فینال معرفی شد و مبلغ یکصد هزار تومان جایزه نقدی گرفت. محسن خلیلی ضمن تقدیر از بازیکنان تیم منتخب اوز، تیم بیرم را در کار گروهی و قدرت بدنی برتر از تیم اوز ارزیابی کرد.

 

اختتامیه این مسابقات در سطح کیفی بالایی برگزار شد که بارها مورد تحسین میهمانان قرار گرفت. در مراسم قرعه کشی این وره از مسابقات نیز بهروز رهبری فرد و مهدی امیر آبادی حضور داشتند.

 

از اوز علاوه بر سید یوسف حسینی، محمود محبی از اعضای شورای شهر، ابراهیم احمدی و جعفر کمالی از رسانه های اوز امروز و پیام اوز، عارف حاجی پور از پیشکسوتان فوتبال کهنه و سایت مربوطی،میلاد و مهرداد پیشداد رئیس، دبیر و سایر اعضای هیئت فوتبال و جمعی از پیشکسوتان و علاقه مندان فوتبال حضور داشتند.

00

گالری عکس

گالری عکس1 عکسنوشته شده توسط اداره ورزش و جوانان اوز در یکشنبه, ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۷:۵۷ ق.ظ

دیدگاه